Tom180: Édes kettesben - Hokuli Vendéglő Balatonakali

Hokuli Vendéglő Balatonakali értékelése
3. helyezett a 4 balatonakali étterem közül

Édes kettesben

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
azafelé jövet találomra betértünk az étterembe. Azt tudtuk, hogy huszadik után utószezon van, de, hogy egy nem kis étteremben ketten leszünk, azt nem gondoltuk.
A hely így csendesnek volt mondható. Tetszőlegesen helyet foglaltuk, a pincér hamar megtalálta minket, mi gyorsan rendeltünk, hamar meg is kaptuk az ételt. Kétfélét rendeltünk, de nagyon hasonlót kaptunk. Talán ezért is nem volt az egyiknek saját száma, hanem alszámmal szerepelt az étlapon. Az árak a környéknek megfelelőek, igazából már sajna ez a szint az etalon.
Az étel rendben volt. A húst talán kicsit keveselltem, de a burgonyalángos annál több volt.
Az ízek rendben voltak. Talán a tócsni volt zsírosabb a szokásosnál, de ez a párom véleménye.

Ételek / Italok: Kiváló

Hokuli Vendéglő Balatonakali
8243 Balatonakali
Petőfi Sándor utca 1

2019. szeptember 24.
Augusztus végén volt a családom Balatonakaliban hosszú hétvégi pihenés céljából. Minden esetben , ha Balatonakaliban járunk a Hokuli Vendéglőt biztosan felkeressük, mivel rendkívül finomak az ételeik, igazi házias ízek, bőséges adagok és családias hangulat jellemzi. Gyors és figyelmes...