Arachnophobia

Balatontourist Strand-Holiday Kemping BalatonakaliBalatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali a térképen

Gyenge 2016. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2017. július 19.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Baráti társasággal, 100 km bringatúra után jöttünk ide sátorral, hogy egy éjszakát eltöltsünk, majd másnap folytassuk utunkat.
Maga a kemping átlagos, a személyzet unott, de gondolom egész nap ott voltak és már mentek volna haza, valószínűleg ennek tudható be.
Felállítottuk a sátrat, majd mindenki elindult zuhanyozni.
Már a bejáratnál észrevettem 2-3 (nem túlzok!)HATALMAS pókot, kicsit el is bizonytalanodtam, de gondoltam benn biztosan ki van takarítva és nem látok többet.
Hát nem....nem volt kitakarítva. Akárhová néztem , mindenhol pókok lógtak!
Tartottam magam, gondoltam erősnek kell lennem, hisz mégiscsak 100 km-t tekertünk, büdös és izzadt vagyok, le KELL zuhanyoznom!
Beléptem a zuhanyfülkébe, ami ott fogadott valami elképesztő! A csempén, a zuhanyrózsán, a zuhanytálcán, a sarokban, egyszóval MINDENHOl pókok!!
Megkértem a barátnőmet valamennyire tüntesse el, mert én itt nem vagyok hajlandó letusolni, persze ő rögtön mondta, hogy rá ne számítsak :D
Szóltunk a fiúknak és ők párat eltüntettek onnan, de így is rettegve tusoltunk le, attól félve, hogy a nyakunkba esik 1-2 hatalmas példány.
Életemben nem féltem még ennyire zuhanyzás közben, pedig nincs pókiszonyom, de ez már tényleg túlment minden határon!
Kis takarítás ráférne a zuhanyzókra, igénytelen, a wc-ről nem is beszélve.
Személyzet:Átlagos
Tisztaság:Szörnyű
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:Átlagos
Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali - Külső képBalatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali - Környék
Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással