Határ Étterem Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Óvári F. u. 72.

Határ Étterem Balatonalmádi a térképen

2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Beck's

Határ Étterem Balatonalmádi bemutatkozása

Közvetlenül a 71-es főút mellett található,kitünő parkolási lehetőséggel rendelkeező éttermünkben, hangulatos környezetben, házias ízekkel és megfizethető árakkal várjukkedves vendégeinket.
Igazi balatoni halételeink mellett, hazai és a nemzetközi ... Tovább >>
Igazi balatoni halételeink mellett, hazai és a nemzetközi ételek széles váasztékát,kiváló balatoni borokat kínálunk a betérőknek.
Elfogadunk SZÉP kártyát, különböző étkezési jegyeket, bankkártyát és természetesen készpénzt is.
Nagy tapasztalattal válaljuk családi, baráti és céges rendezvények szinvonalas lebonyolítását.

Határ Étterem Balatonalmádi képei

Határ Étterem Balatonalmádi vélemények

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9.
Családommal tértünk be a 2015. évi pozitív tapasztalatok alapján. A kedves fogadtatás után viszonylag hamar kihozták az ételeket. A gomba szárát nem szedték ki, és a rizs ropogott a nejem ebédjében, az én nokedlim pedig nem frissen készült volt, hanem össze volt állva. A pincér érdeklődésére elmondtuk a tapasztaltakat, amelyre az volt a válasza, hogy kevesebben voltak, és nem volt ott az a szakács, aki ott szokott lenni.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégi kirándulásról tartottunk hazafelé és egy helybéli ajánlására jöttünk ide. Nem kellett csalódnunk, mind a hely, mind az ételek, mind a személyzet kiváló. Tizen voltunk, elég tisztességesen fogyasztottunk, amit a készséges főnök 10 kupica valódi (nem vizezett) pálinkával honorált.
Melegen ajánlom mindenkinek.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
Kellemesen csalódtunk a helyben udvarias kiszolgálásban finom ételekben volt részünk! A kiszolgálás gyors, az ételek nagyon ízletesek! Maga az étterem környezete és stílusa illetve hangulata is jó! A kiszolgálás is nagyszerű volt és kedves! Még szeretnénk ide visszatérni, vagy nyáron vagy ősszel de biztosan jövünk még! Köszönjük! Csak ajánlani tudom másoknak is!

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 31. - 4 látogató hasznosnak vélte
Legutóbb mikor egy jót szerettünk volna vacsorázni, nagyon megbántuk, hogy a Határ éttermet választottuk. Elsö ránézésre kellemesnek tünt a hely amíg a pincér fel nem vette a rendelést: Nemcsak hogy letegezett lekezelöen is viselkedett.

2013. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 23.
Torkos Csütörtök alkalmával jártunk a családommal legutóbb ebben az étteremben. Még idejében foglaltunk, így jutott asztal a számunkra. :) Nagyon kedvesen fogadtak és a számunkra kiválasztott és megterített asztalhoz kísértek. A rendelés felvétele után hamarosan érkezetek is a finom falatok, melyek mindannyiunk tetszését elnyerték.

2012. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 16.
Tetszik az étterem melletti játszótér lehetőség, igaz elég veszélyesnek tűnik a 71-es út miatt, tehát állandó felügyelettel lehet csak gyermeket engedni játszani. A parkolás jó, könnyen megközelíthető. A kiszolgálás jó, gyors. Udvariasak az alkalmazottak. Az árak alapján jobb minőségre számítottam, főleg, hogy a köret hideg volt. Az adag megfelelő, ízvilág jó.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 15.
Az ételt egész gyorsan kihozták de mikor megjött a Bolognai makarónim 1kg tésztából és egy nagyon kevés szószból állt és nem is volt olcsó ezért sem tetszik meg igazán a szüleimnek sem ízlett amit rendeltek. A hely az szép és tiszta is ha jó a társaság akkor a hangulat is. A pincérek is kedvesek voltak és ha igazán egy jó halas étterembe mennék akkor se ide jönnék!

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 6.
Ha valaki finom halételeket szeretne enni, akkor érdemes kipróbálnia a Határ Éttermet Almádiban. Kiemelkedőnek nem mondanám, de igazán korrekt a kiszolgálás és finomak a fogások. A város szélén álló étterem jól megközelíthető, nagy parkolóval rendelkezik. A belső kialakítás hangulata talán hagy némi kívánnivalót, de összességében a vélemény mindenképpen pozitív.

Legnépszerűbb csomagok Balatonalmádin és környékén
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.08.30.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
2 nap/1 éjszaka 10.400 - 40.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.11. - 2020.09.05.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.441 - 46.927,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2020.12.20.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.720 - 57.998,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2021.07.01.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 28.667 - 31.667,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportpálya és játszósziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.22.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2021.07.09.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.10. - 2021.01.03.
Gasztro Élménybirtok
6 nap/5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.29.

Szállodák Balatonalmádi környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatonalmádi
Holiday Hotel Csopak Balatonalmádi
Pelion nyár last minute kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Határ Étterem BalatonalmádiX