trixie étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg trixie értékeléseit!

Olvasd el trixie étterem értékeléseit!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 30.
Augusztus végi hőségben a teraszon kértünk és kaptunk helyet. A kajára kicsit sokat kellett várni (kb. 40 perc a megrendeléstől), de igaz, hogy vasárnap, csúcsidőben voltunk. Viszont megérte várni, mert teljesen elégedettek voltunk mindkét halétellel: rántott harcsafilé és süllőfilé roston grillezett zöldségekkel. Árai III.
Különleges kaják festői helyen -

Horog Étterem & Delicatesse Szálka

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 30.
Szálka ismertebb étterme különleges étlappal a magyar vidéki átlaghoz képest. A pincérek készségesek, udvariasak voltak.
Kiváló ár-érték arány, udvarias, gyors kiszolgálás -

Gála Étterem Jánoshalma

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 9.
Kunfehértóról jöttünk ide, véletlenszerűen böktünk rá az interneten.
A kerthelyiségben a párologtató jól hűsített a 33+ fokban.
Az ételek kiválóak, nagy (hatalmas) adagok.
Kedves, fiatal felszolgáló volt, mindent gyorsan hozott (igaz, hogy mi 4-en voltunk egyedül az egész helyiségben).
Összességében csak ajánlani tudom.
Óriási (és finom) adag -

Komédiás Étterem Győr

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 3.
Ezt az éttermet még Budapesten kinéztem, egy félnapos győri látogatásra, a Nemzeti Színházban átellenben, jónak tűnt az étlapja alapján. Szerencsére az őszi idő még olyan volt a gangos udvaron kialakított "kerthelyiségben", hogy ott lehetett leülni. A kaja bőséges, mivel nem voltunk felkészülve erre, levest is rendeltünk, ami hiba volt, mert az is "túl" finom volt és óriási adag.
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
10 év után újra eljöttünk, mert úgy emlékeztem, itt ettem életem legjobb halászlevét. Nos, nem kellett csalódnom, most is kiváló, hibátlan minőségű halhússal készült vegyes halászlét kaptam, a párom grillezett vegyes haltálja is kitűnő volt. Tiszta ötöst azért nem tudok adni a kiszolgálásra, mert (és ezt már több étteremben is tapasztaltam) a pincér az ital felvétele után indokolatlanul hosszú idővel, kb.
Kiváló, készséges személyzet -

Határ Étterem Balatonalmádi

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Hétvégi kirándulásról tartottunk hazafelé és egy helybéli ajánlására jöttünk ide. Nem kellett csalódnunk, mind a hely, mind az ételek, mind a személyzet kiváló. Tizen voltunk, elég tisztességesen fogyasztottunk, amit a készséges főnök 10 kupica valódi (nem vizezett) pálinkával honorált.
Melegen ajánlom mindenkinek.
A hely, ahol a tulajdonos leüvölti a vendég fejét -

Öreghegy Fogadó étterme Szentbékkálla

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 19. - 12 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem szívesen osztom meg ezt az élményt a nagyközönséggel, de muszáj, mert nagyon tanulságos. Szentbékkálán jártunk barátaimmal egy csodálatos helyen töltöttünk el egy hétvégét, de nagyon elrontotta az élményt a szentbékkálai Öreghegy fogadó, annak is az étterme, mert szerencsére nem ott laktunk.