Egy jó pizza bármikor

La villa pizzéria étterem BalatonalmádiLa villa pizzéria étterem Balatonalmádi a térképen

Kiváló 2015. májusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2015. június 5.
Nagyon kevés időnk volt...így csak egy gyors pizza jöhetett szóba, mindez a Balaton északi partján átutazóban. Volt egy emlékünk, hogy nyáron valahonnan tök jó pizzát rendeltünk Almádiban. Így kitotóztuk, hogy biztos innen. Betérve közöltük, hogy kb.25 percünk van enni, megoldható-e. A pincér maximálisan megtett mindent, hogy e röpke idő alatt is jól érezzük magunkat, rugalmas volt és közvetlen. A hely családias jellegét fokozta, hogy a betérő következő pár látta, hogy sietünk, így szóltak, hogy az ő rendelésük még ráér - hiszen mi már fizetni akartunk.
Na és a pizza! A rövid idő ellenére sem volt sületlen, sőt: a tökéletes szintet súrolta! Pont jó tészta, normális feltétek, omlós, gyönyörű sajt - szóval minden rendben volt!
Gyors csomagolás, elégedett távozás és nem késtünk el a következő helyszínről sem:)
Nyugodtan betérhetsz egy jó pizzára! Megéri!

La villa pizzéria étterem további értékelései

2023.08.26a párjával
Este kilenc fele megéheztünk és betértünk a La Villa Pizzéria és Étterembe. Nem sokan voltak, kicsit aggódtunk. De hamar jött a felszolgáló. Hozta az étlapot. Csak levest akartunk enni, de kértünk egy pizzát kettőnknek. Kicsit többat vártunk a levesre, mint kellett volna. A pizzűhoz kaptonk még...
2022.05.14a párjával
Északi parton végre találtunk egy jó éttermet. Kedves személyzet, kiszolgálás. 2 személyes tálat ettünk a mennyiség bőven elegenedő. Egyszerű, de finom ízek és kiszolgálás. Ajánlom!
2020.08.20családjával
2000 ft-ért ettem hideg,kevés lasagne-t. Nem vagyok egy nagyétkű,de valami vicc volt az adagom. Kb kóstolónak felelt meg az adag... A kiszolgálással nem volt gond.
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval