La villa pizzéria étterem Balatonalmádi

8220 Balatonalmádi, Balatonfűzfői út 82.

La villa pizzéria étterem Balatonalmádi a térképen

La villa pizzéria étterem Balatonalmádi értékelése:

2. helyezett a 49 balatonalmádi étterem közül
30. helyezett Balatonon - 766 étterem közül

La villa pizzéria étterem Balatonalmádi vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
2000 ft-ért ettem hideg,kevés lasagne-t.
Nem vagyok egy nagyétkű,de valami vicc volt az adagom.
Kb kóstolónak felelt meg az adag...
A kiszolgálással nem volt gond.

Mobilról küldte. | 2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finomak az ételek.bőségesek az adagok,házias a légkör és külön dícséret az idősebb pincér Úrnak a kiszolgálásért!Látszik.hogy szívvel - lélekkel végzi a munkáját,ami a mai világban sajnos sok helyen ritka....

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban voltunk itt, az ittjartam. hu ajánlata alapján választottuk, és nem okozott csalódást a hely. Nem kellett sokat várni az ételekre, finom volt a pizza, a menü sem volt rossz, a minestrone leves azért nem egy igazi olasz stílus, de tűrhető. Kedvesen reagáltak a csapvizes italrendelésre, ízlésesen citrommal, hűtve kaptuk.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Családdal voltunk ott.
Nagyon kedves volt a pincér egy idősebb úr.
Gyors volt a kiszolgálás.
Az ételek finomak voltak, bőséges. Remekül volt tálalva.
Ajánlanám mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Az ételek rendben voltak, viszont a kiszallitas szornyu volt. A futarnal nem volt valtopenz es a vevot hibaztatta a kesoi kiszallitasert.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
Hirtelen felindulásból választottuk a La Villát, mivel ez volt a legközelebb a szállásunkhoz, és nagyon éhesek voltunk, így nem akartunk sokat utazgatni, ha már egyszer megérkeztünk. A netes vélemények felemásak voltak, de ez majdnem mindenhol így van, ezért belevágtunk. Az étterem, a főút mellett van, igaz a parkolásnál a pici gyerekekre figyelni kell, mert a parkoló autók mögött a főút, ahol száguldoznak az autók.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 2. - 5 látogató hasznosnak vélte
Sokáig elkerültük a helyet Almádi szélén -talán amiatt, hogy a családi házakból kialakított éttermekkel már többször ráfáztunk. Egyszer aztán megtört a jég és most már tudjuk, ennek így kellett lennie. A pizza finom, a tésztája isteni, ropogós, a feltét nem kispórolt. A személyzet kedves, pár alkalom után úgy fogadnak, mintha hazatérnél.

Chubakka TOP étteremértékelő
2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. június 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kevés időnk volt. . . így csak egy gyors pizza jöhetett szóba, mindez a Balaton északi partján átutazóban. Volt egy emlékünk, hogy nyáron valahonnan tök jó pizzát rendeltünk Almádiban. Így kitotóztuk, hogy biztos innen. Betérve közöltük, hogy kb. 25 percünk van enni, megoldható-e. A pincér maximálisan megtett mindent, hogy e röpke idő alatt is jól érezzük magunkat, rugalmas volt és közvetlen.

Legnépszerűbb csomagok Balatonalmádin és környékén
Residence Konferencia és Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 36.908,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 27.275,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri bóléval, szilveszteri svédasztalos vacsorával, élő zenével, délutáni kávéval és süteménnyel
2020.12.31. - 2021.01.02.
Hotel Bakony
Bakonybél
4 nap/3 éjszaka 12.971,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, családi kalandtúra játékkal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 14.375,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.25. - 2021.11.25.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
1-2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.12. - 2021.02.14.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.25. - 2021.01.02.
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.25. - 2021.11.25.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.300 - 31.875,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.06.17.

Szállodák Balatonalmádi környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonalmádi
Hotel Wellamarin Balatonalmádi
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)

La villa pizzéria étterem BalatonalmádiX