La villa pizzéria étterem Balatonalmádi

8220 Balatonalmádi, Balatonfűzfői út 82.

La villa pizzéria étterem Balatonalmádi a térképen

La villa pizzéria étterem Balatonalmádi értékelése:

2. helyezett a 42 balatonalmádi étterem közül
40. helyezett Balatonon - 720 étterem közül

La villa pizzéria étterem Balatonalmádi vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
2000 ft-ért ettem hideg,kevés lasagne-t.
Nem vagyok egy nagyétkű,de valami vicc volt az adagom.
Kb kóstolónak felelt meg az adag...
A kiszolgálással nem volt gond.

Mobilról küldte. | 2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finomak az ételek.bőségesek az adagok,házias a légkör és külön dícséret az idősebb pincér Úrnak a kiszolgálásért!Látszik.hogy szívvel - lélekkel végzi a munkáját,ami a mai világban sajnos sok helyen ritka....

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban voltunk itt, az ittjartam. hu ajánlata alapján választottuk, és nem okozott csalódást a hely. Nem kellett sokat várni az ételekre, finom volt a pizza, a menü sem volt rossz, a minestrone leves azért nem egy igazi olasz stílus, de tűrhető. Kedvesen reagáltak a csapvizes italrendelésre, ízlésesen citrommal, hűtve kaptuk.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Családdal voltunk ott.
Nagyon kedves volt a pincér egy idősebb úr.
Gyors volt a kiszolgálás.
Az ételek finomak voltak, bőséges. Remekül volt tálalva.
Ajánlanám mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Az ételek rendben voltak, viszont a kiszallitas szornyu volt. A futarnal nem volt valtopenz es a vevot hibaztatta a kesoi kiszallitasert.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
Hirtelen felindulásból választottuk a La Villát, mivel ez volt a legközelebb a szállásunkhoz, és nagyon éhesek voltunk, így nem akartunk sokat utazgatni, ha már egyszer megérkeztünk. A netes vélemények felemásak voltak, de ez majdnem mindenhol így van, ezért belevágtunk. Az étterem, a főút mellett van, igaz a parkolásnál a pici gyerekekre figyelni kell, mert a parkoló autók mögött a főút, ahol száguldoznak az autók.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 2. - 5 látogató hasznosnak vélte
Sokáig elkerültük a helyet Almádi szélén -talán amiatt, hogy a családi házakból kialakított éttermekkel már többször ráfáztunk. Egyszer aztán megtört a jég és most már tudjuk, ennek így kellett lennie. A pizza finom, a tésztája isteni, ropogós, a feltét nem kispórolt. A személyzet kedves, pár alkalom után úgy fogadnak, mintha hazatérnél.

Chubakka TOP szállásértékelő
Chubakka TOP étteremértékelő
2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. június 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kevés időnk volt. . . így csak egy gyors pizza jöhetett szóba, mindez a Balaton északi partján átutazóban. Volt egy emlékünk, hogy nyáron valahonnan tök jó pizzát rendeltünk Almádiban. Így kitotóztuk, hogy biztos innen. Betérve közöltük, hogy kb. 25 percünk van enni, megoldható-e. A pincér maximálisan megtett mindent, hogy e röpke idő alatt is jól érezzük magunkat, rugalmas volt és közvetlen.

Legnépszerűbb csomagok Balatonalmádin és környékén
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2 nap/1 éjszaka 9.975 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.12.18.
Thermal Panzió Igal
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2020.12.22.
Badacsonytomaj
2020.09.27. - 2021.09.26.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.220 - 13.834,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.10.31.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2021.05.14. - 2021.09.26.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.05.20.
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2020.09.26. - 2021.09.26.

Szállodák Balatonalmádi környékén
Hotel Wellamarin Balatonalmádi
Residence Konferencia és Wellness Hotel Balatonalmádi
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Október 23. (min. 2 éj)