Natúrkert Vendéglő Balatonalmádi

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Natúrkert Vendéglő Balatonalmádi vélemények

Kiváló 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Először jártunk itt párommal, útközben tértünk be egy levesre. A jó időre való tekintettel a teraszon foglaltunk helyet. A kiszolgálás megfelelő, a pincérek kedvesek, segítőkészek. A felszolgált étel mennyiségében és minőségében nem volt kivetnivaló. Nagyon pozitív, hogy még a teraszon elhelyezkedő asztaloknál sem megengedett a dohányzás.
Kiváló 2015. április 6.családjával járt itt
Nyaralásaink alkalmával már többször megfordultunk ebben az étteremben, és mindig nagyon jó tapasztalataink, emlékeink voltak vele kapcsolatban. Az ételek nagyon finomak, vannak olyan fogások, amiket direkt csak itt eszünk, mert sehol máshol nem találtuk még olyan jónak, mint itt. Mindenkinek ajánlom, aki a Balaton környékén jár, és szeretne egy kellemes helyen finomat enni.
Kiváló 2013. augusztus 14.családjával járt itt
Nagyon jó hangulata van , remek étterem , nekem tetszett,jók az ételek,a pincérek kedvesek. ajánlom mindenkinek! szép helyen van, hát Balatonalmádi nem is rossz hely. . . NEM EZ a legjobb étterem a Balaton körül, de biztos helye van a legjobb 10-ben. (nálam legalábbis). A panoráma jó , rálátni a tóra.
Kiváló 2013. június 26.a párjával járt itt
Immáron négy alkalommal ettünk a Naturkert étteremben, és egy hibát sem vétettek:). Zárásközeli időpontban is mosollyal fogadtak! Minden kérésünket teljesítettek, és szuper hangulatban ettünk isteni ételeket. A négy alkalommal összesen 18 fővel voltunk, és mindenki elégedett volt, ettünk szárnyas gyrost, halat, rántott húst, roston húst, salátát, köreteket.