1Manka

1Manka adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2015.12.05
Utoljára itt2020.07.31

Gyenge 2020. július 31.egyedül járt itt
Ismerős ajánlására mentem el a cukrászdába. Esküvői torta iránt érdeklődtem volna, illetve ha már ott voltam vettem 2 szelet süteményt is, hogy tudjam milyen ízekre lehet számítani. A kiszolgáló hölgy udvariatlan, türelmetlen, ellenséges volt. Mikor a tortaszeleteket csomagolta, akkor a kolléganőjének morgott.
2016. február 28.barátokkal járt itt
Korábban már sokszor elmentünk az étterem előtt, de most születésnap és torkos csütörtök alkalmából egy baráti társasággal foglaltunk asztalt. A torkos napra külön torkos menüvel készült az étterem. A torkos kínálat megfelelő, a mennyiség bőven elegendő volt, viszont az egyik fogás elfogyott, pedig többen is azt kértünk volna.
2019. szeptember 26.barátokkal járt itt
Nemrég egyik barátnőmmel jártunk itt. Előre foglaltunk időpontot. A pincérek kedvesek voltak, rendelésünkre sem kellett sokat várni. Nekem talán kicsit sok volt a rózsaszínből, de maga a hely hangulatos, romantikára vágyó pároknak ideális. Hamburgert és kenyérlángost rendeltünk. A hamburgerhez sültkrumpli is járt.