Hotel Monopoly Balatonalmádi ★★★

Hotel Monopoly Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Neptun u. 15.

Hotel Monopoly Balatonalmádi a térképen

Szállások Balatonalmádi városában
Wellness csomagok Balatonalmádi városában

Hotel Monopoly Balatonalmádi vélemények

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 19.
Becsapva érzem magam
Idén nyáron egy fontos évfordulót szerettünk volna megünnepelni és ezt a szállodát választottuk. A csomagban svédasztalos étkezést ígértek ünnepi reggelivel. Minden étkezésnél úgy felhúztam magam, hogy beárnyékolta az egész ünneplést. Reggelinél hamar elfogyott az a pár választék (tojásrántotta, virsli, margarin, sajt, és a leggyengébb sonka, szalámi, müzli).

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2013. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 24.
Tavaly nyáron jártam náluk, nem nagy szálloda de a parton van ,ez jó. Nyugis , család barát, nem zajos(bár telt ház volt az autókból ítélve). A napozó rész/part gondozott,szép ápolt kert(nekem fontos),van hely ,nem kell nyomorogni egymás hegyén hátán,kényelmes napozóágyak vannak.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ket alkalommal toltottunk kellemes nyari napokat ebben a szalloban. Nagyon megtetszett hogy kis csaladias es sajat partja van nem kell a tomegben strandolni. Nagyon kedves a szemelyzet, gyors a kiszolgalas. Nagyon szep a park,gondozott a fu es nagyon tetszett hogy nyugagyakon lehetett napozni. Kellemes esti setakat lehet ejteni mivel nincs messze a varoskozponttol.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 25.
Nagyon jól éreztük magunkat.A kiszolgálás gyors és jó.Kedvesek az ott dolgozók.Minden kívánságunkat teljesítteték.Kellemes a környezet és maga a hotel is.A parkja csodálatos és nagyon tetszett,hogy saját partja van.Ahonnan esténként csodálatos volt a kilátás a túlsó parta.Csendes nyugodt helyen van.Szóval minden jó volt.Köszönjük

2012. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó, családias jellegű szálloda, közvetlenül a Balaton partján, kellemes parkositott udvarral,ahol még a gyermekek részére kialakitott játszóhely is van, de az esti szalonnasütést is meg lehet oldani a szépen kialakitott szalonnasütő helyen. A szobák kényelmesek, tiszták, minden szükségessel ellátottak. A személyzet segitőkész, udvarias, kedves, valóban a vendégért vannak.

Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2 nap/1 éjszaka 9.975 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.26-ig
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap /2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport programokkal
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig

Szállodák Balatonalmádi környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Október 23. (min. 2 éj)