Hotel Monopoly Balatonalmádi ★★★

Hotel Monopoly Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Neptun u. 15.

Hotel Monopoly Balatonalmádi a térképen

Szállások Balatonalmádi városában
Wellness csomagok Balatonalmádi városában

Hotel Monopoly Balatonalmádi vélemények

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 19.
Becsapva érzem magam
Idén nyáron egy fontos évfordulót szerettünk volna megünnepelni és ezt a szállodát választottuk. A csomagban svédasztalos étkezést ígértek ünnepi reggelivel. Minden étkezésnél úgy felhúztam magam, hogy beárnyékolta az egész ünneplést. Reggelinél hamar elfogyott az a pár választék (tojásrántotta, virsli, margarin, sajt, és a leggyengébb sonka, szalámi, müzli).

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2013. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 24.
Tavaly nyáron jártam náluk, nem nagy szálloda de a parton van ,ez jó. Nyugis , család barát, nem zajos(bár telt ház volt az autókból ítélve). A napozó rész/part gondozott,szép ápolt kert(nekem fontos),van hely ,nem kell nyomorogni egymás hegyén hátán,kényelmes napozóágyak vannak.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ket alkalommal toltottunk kellemes nyari napokat ebben a szalloban. Nagyon megtetszett hogy kis csaladias es sajat partja van nem kell a tomegben strandolni. Nagyon kedves a szemelyzet, gyors a kiszolgalas. Nagyon szep a park,gondozott a fu es nagyon tetszett hogy nyugagyakon lehetett napozni. Kellemes esti setakat lehet ejteni mivel nincs messze a varoskozponttol.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 25.
Nagyon jól éreztük magunkat.A kiszolgálás gyors és jó.Kedvesek az ott dolgozók.Minden kívánságunkat teljesítteték.Kellemes a környezet és maga a hotel is.A parkja csodálatos és nagyon tetszett,hogy saját partja van.Ahonnan esténként csodálatos volt a kilátás a túlsó parta.Csendes nyugodt helyen van.Szóval minden jó volt.Köszönjük

2012. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó, családias jellegű szálloda, közvetlenül a Balaton partján, kellemes parkositott udvarral,ahol még a gyermekek részére kialakitott játszóhely is van, de az esti szalonnasütést is meg lehet oldani a szépen kialakitott szalonnasütő helyen. A szobák kényelmesek, tiszták, minden szükségessel ellátottak. A személyzet segitőkész, udvarias, kedves, valóban a vendégért vannak.

Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.275 - 35.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
Érvényes: 2021.03.15-ig
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 16.848,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.12-ig
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 11.932 - 34.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.25-ig

Szállodák Balatonalmádi környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)

BalatonalmádiX