vargacsalád

vargacsalád adatlapja

Regisztráció2014.04.25
Utoljára itt2016.08.21

Kiváló 2014. május 29.családjával járt itt
Sokszor vissza tértünk erre a helyre és jól éreztük magunkat. A kiszolgálás az étel mindenben megfelelt. Személyzet kedves és kiszolgáló. Szobák tisztasága jó,és igény szerint alakítható volt. Közel van a balaton és a központban van,ami nem mellékes családosoknak. Figyelnek egymásra az ott lakók és a személyzet is.
2015. december 18.családjával járt itt
Szeretek ide járni,mert ott található a községemben ahol felnőttem. Hangulatos csendes hely a kiszolgálás is jó és ismerősök vannak benne. Házhoz szállítást is szoktunk kérni tőlük. Ami szintén gyors,és finom. Az ételeik finomak,és ár érték arányban vannak. Ünnep napokok alkalmával is megkönnyitik napjainkat,mert akkor is lehet tőlük rendelni.
2015. április 8.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szállás,Az ételek is nagyon finomak voltak.Kedvesek voltak az alkalmazottak is.Gyerekbarát hely,a medencéjük is szuper és pont elég nekünk még a gyerekek is élvezték a medencéjüket.Szóval szeretnénk majd visszamenni az idén is.A gyerekek is kérték,hogy megint menjünk a medencésbe.