mackolak

mackolak adatlapja

Ilyen vagyok
Vegetáriánus  •  Környezettudatos  •  Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2013.08.21
Utoljára itt2023.08.05

Kiváló 2014. február 16.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, kemencés ételeket kaptunk, félpanziós vagy teljes panziós ellátást egy külön étterem részben, kemencés lángost is kaptunk. Igazán gyermekbarát fogadtatás volt. Ágnes állandóan figyelte kívánságainkat és amennyiben tudta, teljesítette azokat. Bemutatta a helyi népviseletet is. Nagyon jó élményeink vannak.
Kiváló 2014. január 16.családjával járt itt
Gyönyörű ház, úszómedencével, hangulatos szobák, WI-fi, kerékpárok, túrázás, ping-pong-asztal, dvd-lejátszó, számitógép külön a vendégeknek, kérésre reggeli ill. vacsora, Kellemes beszélgető partner a tulajdonos, az ér is kedvező volt, szivesen mennék máskor is, mindenkinek szeretettel ajánlom.
Kiváló 2014. március 11.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, előszezonban voltunk ott, meg volt minden kényelem, amire szükség lehet, a szobák annak ellenére, hogy tetőtérben vannak elég tágasak. Csomagajánlattal mentünk és ingyen fürdőbelépőt is kaptunk. A fürdő közel van, át lehet sétálni. Az ételek finomak, a kiszolgálás udvarias, kedves és barátságos.