Kyra: Csak a koszt 4 csillagos - Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Csak a koszt 4 csillagos

2019. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
Májusban konferencián voltunk, de régebben nyaraltunk is itt. Sok változás nincs. Az ételek finomak,a pincérek kedvesek. A szoba nem túl nagy. de megfelelő, újszerű ágyneművel./Az ablak alig zárható/ A fürdőszoba is újszerű, tiszta, én szeretem a kádas megoldást. A Balatonra nem mentünk le, az eléggé nagy, kellemes hőfokú medencében úsztunk, jó a szauna és van egy pici, kb. 4 fős jacuzzi. Utóbbi nevetségesen kicsi egy 12 emeletes hotelben. A liftekkel nem volt problémánk.

Szeretnéd követni Kyra felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi
Bajcsy-Zsilinszky u. 14.

2019. augusztus 1.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A strand és a strand büféje is nagyon tetszett. Balatonalmádi tiszta, rendezett település.

2019. június 24.
A portaszolgálat, és általában a személyzet segítőkész. A lifteknél az időnkénti tumultust kárpótolja a csodálatos kilátás. A szoba kialakítása és tisztasága kifogástalan, ami kicsi szokatlan az alacsonyabb belmagassága, amit talán a klíma kialakítása miatti álmennyezet is befolyásol. Az étkezés...

2019. június 17.
A személyzettel maximálisan elégedettek voltunk. Tisztaságra sem lehet kifogásolnivalónk. Az ételeknél a reggelivel maximálisan elégedettek voltunk, választékos és bőséges. A vacsora egy kicsit egyhangú volt más szállodákhoz képest, kétszer volt gulyásleves marhahússal, banánkrémleves és palóc...

Hunguest Hotel Bál Resort, Balatonalmádi kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 7.832 - 40.758,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2018-08-22 - 2020-06-28
 - 2 éjszakás ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2018-02-26 - 2020-10-24
 - Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 31.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02