Lamantin Büfé Balatonberény
8649 Balatonberény, Balaton u. 12.

Lamantin Büfé Balatonberény a térképen

Wellness csomagok Balatonberény városában

Lamantin Büfé Balatonberény vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátságos, kedves, segítőkész személyzet. Az ételek remekek!! Ajalom mindenkinek aki a községi strandon jár!!!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Gyakori vendégek vagyunk Balatonberényben és egyik júliusi hétvégén a strandról betértünk a Lamantin Büfébe. Három gyermekünkkel mentünk és az étel megrendelése után kb 40 perccel hoztak ki megrendelt ételekből kettőt. Miután utána kérdeztünk, hogy mi történt a pincér hölgy kioktatott minket és közölte hogy elfelejtette megrendelni a konyhától a lemaradt ebédeket.
Balatonberény

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
4 éve írtam utoljára értékelést az étteremről, ezért elérkezett az ideje újabb értékelésnek. Hosszú évek óta minden nyáron itt eszünk több alkalommal, a választék és a színvonal hasonló. Továbbra is büfé jellegű, egyre inkább az étterem felé tolódik a hangsúly, a választék picit bővült. A népes vendégsereg ellenére gyors a kiszolgálás, a grill tál frissen sütve 10 perc múlva érkezik.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaraláskor a strandon akartunk enni, a kalózhajó miatt a gyerekek választották. Nem volt rossz választás. A kiszolgálás gyors és kedves, az adagok méretesek, az ételek finomak, a számlázás korrekt volt. Többször is visszatértünk az egy hét alatt, de mindig ezt tapasztaltuk. Strandról és utcafrontról is megközelíthető. Bárkinek nyugodt szívvel ajánlom!

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 14. - 5 látogató hasznosnak vélte
Az étterem a Balaton partján van közvetlenül, kellemes környezet a sétáló út és a Balaton part felé is. Udvarias, gyors kiszolgálás, korrek számlázás. Az ételek minősége jó, kicsit az alapanyagok minősége a kiváló alatt van. Az iz világ jó. Az étel választék nagy. A koktélok kellemesek, hidegek, tetszetősek.
Balatonberény

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 22. - 4 látogató hasznosnak vélte
2014. júliusában többször is étkeztünk ebben a vendéglőben, már amikor találtunk szabad helyet. Évek óta visszajárunk erre a kellemes helyre. Nevével ellentétben komplett éttermi szolgáltatásokat nyújt, kb. 10 féle frissensült, 3-4 féle halétel, 3 féle leves,12-14 féle pizza, és 6-8 féle saláta képezi a váasztékot a büfé jellegű ételek ( hamburger, lángos , sült kolbász ) mellett.

Legnépszerűbb csomagok Balatonberényben és környékén
Toldi Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.813 - 21.919,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.06.17.
Sante Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.03.01. - 2021.09.30.
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.100 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, club szoba és játszó szoba használattal
2021.06.21. - 2021.08.28.
József Apartman
Zalakaros
2021.05.14. - 2022.05.14.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.750 - 30.188,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.05.13. - 2021.06.17.

Szállodák Balatonberény környékén
Hotel Vital Balatonberény
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)

Lamantin Büfé BalatonberényX