kition étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg kition értékeléseit!

Olvasd el kition étterem értékeléseit!

kition értékelései

Új halas étterem a belváros szívében -

Bubba's Downtown Budapest

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy hónapja nyitott az Egyetem tér mellett a Papnövelde utcában ez az új étterem, a hálózat korábbi egységét nem ismertük. Az étterem helyén egy borbár vegetált egy évig, majd bezárt, reméljük, ez a halas étterem tovább bírja. Nem bízták a véletlenre a forgalmat, egy beszólító embert is alkalmaztak, aki a járókelőket megszólítva igyekszik ajánlgatni az éttermet.
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Egy-két hónapja nyílt a Lipóti Pékség legújabb kávézója az Egyetem téren, a Jogi Kar épületével szemben, impozáns helyen. Nyitás után hetekig kedvezményekkel igyekeztek a vevőket csábítani, a nosztalgia kiflit ajándékba kaptuk, később ez az akció sajnos megszűnt, 45 Ft a kifli. Ritkán eszünk fehér lisztes pékárut, de ennek a kiflinek nem tudtunk ellenállni.
Történelmi kávéház -

Centrál Kávéház Budapest

Értékelt: 2018. január 1. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Számtalanszor elsétáltunk a kávéház előtt, a két ünnep között eljött az idő a kipróbálására egy kávé és sütemény erejéig. Az ételkínálat a 4-5. 000 ft-os pörköltekkel nyilván a külföldieket célozza, nem keltette fel érdeklődésünket. Élénk forgalom volt ottlétünk idején, éppen kaptunk egy szabad asztalt.
Csak az elhelyezkedése kiváló -

Burger King - Váci utca Budapest

Értékelt: 2017. december 27. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Váci utcában sétálva többször betértünk ide, télen egy-egy forró csoki erejéig. A kommersz hamburgereket különösebben nem kedveljük, így az ételválasztékot nem kóstoltuk, az úgyis ugyanolyan minden egységnél. Inkább csak azért tértünk be, hogy egy kicsit leüljünk a belvárosi forgatagban egy ital mellett, és a mellékhelyiséget igénybe vegyük.
Tartják a magas szintet -

BorLaBor Étterem Budapest

Értékelt: 2017. november 23. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Több mint 3 éve írtam értékelést az étteremről, így az eltelt időre tekintettel jó 200 étterem kipróbálása után érdemes visszatérni rá. Az eltelt idő alatt kedvenc helyünkké vált, a kipróbált éttermek közül ez lett a kedvencünk. Legutóbb Márton napi libavacsorán voltunk, az elmúlt években ez hagyományunkká vált, csakúgy, mint az újévi malac-csülök evés.
Értékelt: 2017. november 9. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A 6-os úton hazafelé tartva tértünk be halászlére az étterembe, a Paksi Halászcsárdával emblematikus helynek számítottak, régen kötelező volt megállni valamelyik helyen. A Paksi Halászcsárdát 2 éve próbáltuk, most Dunakömlődre esett a választás a római kori erődnyomok megtekintése után.
Finom sörök igénytelen környezetben -

Hrabal Söröző Budapest

Értékelt: 2017. november 2. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy hétköznap este tértünk be a sörözőbe, mikor a Rákóczi úton volt dolgunk. Az interneten sok jót olvastam róla, és amikor elmentem előtte, mindig tele volt. Most is éppen csak egy kétszemélyes asztalkát sikerült találni üresen. A sörválaszték elég széles, elsőre nehéz is áttekinteni, és a nagy tömeg sietős kiszolgálás sem adott túl sok információt, azt kérdezte, hogy világos, barna, félbarna, vagy búza sört kérünk-e.
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Többször elsétáltam az étterem előtt, mire elérkezett az alkalom ara, hogy itt együnk. Az utcafronton elhelyezett étlapon megelégedéssel láttam, hogy lazacos burger is van, feleségemet, aki nem nagyon szereti a vörös húsokat, ez győzte meg. A rendelésnél hamar kiderült, hogy lazac nincs, és nem is lesz, így végül egy mangalicás és egy grillsajtos burgert ettünk.
Érthetetlen drágulás -

TRIOpizza - Nagyvárad Budapest

2017. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. október 17. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Eddig viszonylag jó véleménnyel voltam a Trio Pizzákról, bár nem eget verő a minőség, a 200 Ft-os árhoz képest elfogadható volt. Ezért is választottam most is a Trio Pizzát. Most egy olyan szelet jutott, ami csupa széle volt, feltét alig volt rajta, ezért a 200 Ft is sok lett volna, de felment az ára 250 Ft-ra.
Inkább csak alkalmanként -

Jókenyér - Kecskeméti utca Budapest

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 23. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Többször betértünk ebbe a pékségbe, miután a lakásunkhoz közel fekszik, tönköly kenyeret vagy kiflit szerettünk volna venni, egyszer sem sikerült. Legutóbb rozsos zsemlével vigasztalódtunk, ami kétségkívül jó alapanyagokból készült, a 90 Ft-os ára azonban erős túlzásnak tűnt. Az édesebb pékárukból szép gusztusos a választék, le is lehet ülni, reggeliző helynek ideális, annak,aki szereti a buktákat vagy csigákat.