kition
1 helyen Gasztrokirály
Országjáró - 78 városban járt márFelfedező - 101 helyen első értékelőNépszerű író - 989 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagság
Fotói
743 fotó

kition adatlapja

466Értékelés
Bemutatkozás
50 éves, nős budapesti férfi vagyok, szeretek kirándulni, utazni, és nem vetem meg a finom étkeket, így gyakran járunk étterembe.
Így utazok, így járok étterembe
Az utóbbi években többnyire Magyarországon töltjük a szabadságunkat, előnyben részesítjük a gyógyfürdőket, a gyógyvizes welness szállodákat. Ősszel szívesen megyünk hegyvidékre is, nyáron pár napot biztosan töltünk a Balatonon. Az éttermek közül részben a lakóhelyünk közeli belvárosi éttermeket járjuk végig, részben az interneten, sokszor az ittjártam.hu-n olvasottak alapján kapunk kedvet. Szeretjük kipróbálni a különböző nemzetek étkeit, a kedvenc a görög, indiai és thai konyha.
Ilyen vagyok
Paleolit  •  Környezettudatos  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Nagyétkű  •  Gyógyvízben ázó  •  Kritikus
Regisztráció2014.05.18
Utoljára itt2024.02.11

Néhány kiemelt értékelés

2023. augusztus 5.családjával járt itt
Először tavaly novemberben, majd idén márciusban voltunk az étteremben, mely a fürdőről és az utcáról is megközelíthető. Van önkiszolgáló része is, mi azt nem próbáltuk. Nagy erőssége a helynek a kíváló birkapörkölt, a Tiszántúl specialitása, de a tyúkhús leves, a harcsapaprikás vagy a brokkilis csirke is remek volt.
4Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Termál Étterem Cserkeszőlő - Termál Étterem Cserkeszőlő -
2023. augusztus 5.a párjával járt itt
2019-ben azt írtam az étteremről, hogy talán a legjobb Cserkeszőlőn, ezért visszatértünk egy vacsora erejéig. A szállodánk a félpanziót itt biztosítja, mi nem éltünk ezzel a lehetőséggel, végigettük inkább az összes éttermet. A választék gyengült sajnos, a birkapörkölt lekerült az étlapról, kommersz csirke és disznóhúsos ételek kaphatóak.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Tisztaság
Kiváló 2024. január 1.a párjával járt itt
Karácsonykor töltöttünk itt négy remek napot, először töltöttük nem otthon az ünnepeket, és nem bántuk meg. A személyzet rendkívül kedves, informatív volt végig, számtalan program - szauna szeánszok naponta többször, jóga , operettszínész estje - színesítette a pihenést.
5Személyzet
5Tisztaság
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Felhasználó fényképei:
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Duna Relax & Event Hotel Ráckeve -
Még több kép (5 db) >>