Fehér Ló Pizza & Grill Balatonboglár

06.01-09.01.
Boróka Vendégház Balatonlelle

Fehér Ló Pizza & Grill Balatonboglár vélemények

Kiváló 2021. július 29.gyerekekkel járt itt
Az ételek fantasztikusak, gyors és kedves kiszolgálás, a pincérek a kisgyerekekkel is figyelmesek és kedvesek. Remek ár-érték arány, csak ajánlani tudom.
Kiváló 2019. július 4.gyerekekkel járt itt
A véletlen vitt bennünket ebbe az étterembe. A legjobb strand után találtuk egy jó éttermet is, közel egymáshoz, ahol egy finom vacsorában volt részünk. Kellően átsült pizza, gusztusosan elkészítve, ízletes főételek. Még az én extra finnyás gyerekem is elégedetten távozott :) Nagyon jól zárult a napunk, köszönjük a kedves személyzetnek! Ide biztosan visszatérnénk!
Kiváló 2017. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Balatonboglár egyik legjobb étterme. Ezt jelzi az is, hogy asztalhoz jutni nem volt épp könnyű. A felszolgálók kedvesek, az ételek nagyon ízletesek voltak, hamar elkészültek, az adagok pedig hatalmasak, kihívást jelentett elfogyasztani a kitálalt mennyiséget. A kerthelyiség hangulatos. Összességében az étteremben remek helyszín egy kellemes balatonparti vacsorához.
Kiváló 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
A férjem pár nappal előttem utazott le a BB fesztiválra, ez alatt ő a barátaival többször is evett a Fehér Ló étteremben, és ragaszkodott hozzá, hogy én is próbáljam ki a helyet.