Fehér Ló Pizza & Grill Balatonboglár

étterem, pizzéria, vendéglő
grill ételek

Fehér Ló Pizza & Grill Balatonboglár vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
A véletlen vitt bennünket ebbe az étterembe. A legjobb strand után találtuk egy jó éttermet is, közel egymáshoz, ahol egy finom vacsorában volt részünk. Kellően átsült pizza, gusztusosan elkészítve, ízletes főételek. Még az én extra finnyás gyerekem is elégedetten távozott :) Nagyon jól zárult a napunk, köszönjük a kedves személyzetnek!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Balatonboglár egyik legjobb étterme. Ezt jelzi az is, hogy asztalhoz jutni nem volt épp könnyű. A felszolgálók kedvesek, az ételek nagyon ízletesek voltak, hamar elkészültek, az adagok pedig hatalmasak, kihívást jelentett elfogyasztani a kitálalt mennyiséget. A kerthelyiség hangulatos. Összességében az étteremben remek helyszín egy kellemes balatonparti vacsorához.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
A férjem pár nappal előttem utazott le a BB fesztiválra, ez alatt ő a barátaival többször is evett a Fehér Ló étteremben, és ragaszkodott hozzá, hogy én is próbáljam ki a helyet. Tapasztalataim:
- jó ár-érték arány
- ízletes ételek
- tisztességes adagok
- gyors kiszolgálás
- udvarias és kedves személyzet

Ezek után már csak mosolyogni tudtam a "kajálda sor" büféin, ahol aranyáron ették a népek az állott kolbászt, miközben én az általuk kicsengetett összeg töredékéért jóllaktam a Fehér Lóban.

Legnépszerűbb csomagok Balatonbogláron és környékén
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.064 - 34.762,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, gyermekbarát szauna használattal
2019.03.05. - 2021.12.22.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.12.02. - 2021.12.02.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3-5 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi gálavacsorával, masszázs kuponnal, wellness tea fogyasztással, gyermekek részére játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.

Szállodák Balatonboglár környékén
Hotel Vital Balatonboglár
Venus Hotel Balatonboglár
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Karácsony és két ünnep között (min. 3 éj)

Fehér Ló Pizza & Grill BalatonboglárX