Fehér Ló Pizza & Grill Balatonboglár

N. Ákosné TOP szállásértékelő
N. Ákosné TOP étteremértékelő
N. Ákosné TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
A véletlen vitt bennünket ebbe az étterembe. A legjobb strand után találtuk egy jó éttermet is, közel egymáshoz, ahol egy finom vacsorában volt részünk. Kellően átsült pizza, gusztusosan elkészítve, ízletes főételek. Még az én extra finnyás gyerekem is elégedetten távozott :) Nagyon jól zárult a napunk, köszönjük a kedves személyzetnek!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Balatonboglár egyik legjobb étterme. Ezt jelzi az is, hogy asztalhoz jutni nem volt épp könnyű. A felszolgálók kedvesek, az ételek nagyon ízletesek voltak, hamar elkészültek, az adagok pedig hatalmasak, kihívást jelentett elfogyasztani a kitálalt mennyiséget. A kerthelyiség hangulatos. Összességében az étteremben remek helyszín egy kellemes balatonparti vacsorához.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A férjem pár nappal előttem utazott le a BB fesztiválra, ez alatt ő a barátaival többször is evett a Fehér Ló étteremben, és ragaszkodott hozzá, hogy én is próbáljam ki a helyet. Tapasztalataim:
- jó ár-érték arány
- ízletes ételek
- tisztességes adagok
- gyors kiszolgálás
- udvarias és kedves személyzet

Ezek után már csak mosolyogni tudtam a "kajálda sor" büféin, ahol aranyáron ették a népek az állott kolbászt, miközben én az általuk kicsengetett összeg töredékéért jóllaktam a Fehér Lóban.

Legnépszerűbb csomagok Balatonbogláron és környékén
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pálinka- és borkóstolással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándék palack borral, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 24.500 - 39.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2021.05.07. - 2021.12.17.

Szállodák Balatonboglár környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonboglár
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Fehér Ló Pizza & Grill BalatonboglárX