Nuralangon étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Nuralangon értékeléseit!

Olvasd el Nuralangon étterem értékeléseit!

Korlátlan és kifogástalan -

Új-Házi Vendéglő Budapest

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
***** és még **

A hely alapelvei egyszerűek, de zseniálisak: olcsón jó minőséget adni, pazarlás nélkül. Bevallom, nem számítottam valami nagy durranásra, de végül hatalmasat szólt. Minden étel ízletes, de a nagy kedvencek a raguleves, a süti és a rántott sajt lettek. Más, sokkal drágább éttermekben gyakran szolgálnak fel olyan sajtot, ami mintha nem is igazán sajt lenne.
2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 8.
Mindent megkaptunk, amit egy étteremtől vártunk, de ahhoz képest, hogy az árak nincsenek nagyon elszállva, kifejezetten nagy a tisztaság és figyelmes a személyzet. Pillanatok alatt felvették a rendelést, nem hibáztak semmiben. A mellékesben a standard folyékony szappanon és kéztörlőn kívül fertőtlenítő és fogkefe automata is várt (*), de van pelenkázó asztal is a női szekcióban.
Gundel palacsinta kilátással -

Panoráma Étterem Balatonberény

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Csak egy kávéra és desszertre ugrottunk be, de minket meggyőztek. A pincérnők kedvesek és segítőkészek, a hely hangulatos, a kilátás tényleg szép, és van bőven parkolóhely. Ami nem annyira jött be, az az, hogy a belső helyiség tele van szúnyogokkal, illetve a fagyi felhozatal sem túl nagy. Nyilván a fagylaltok nem helyben készülnek, tehát kár is lenne ezek alapján megítélni az éttermet.
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
A férjem pár nappal előttem utazott le a BB fesztiválra, ez alatt ő a barátaival többször is evett a Fehér Ló étteremben, és ragaszkodott hozzá, hogy én is próbáljam ki a helyet. Tapasztalataim:
- jó ár-érték arány
- ízletes ételek
- tisztességes adagok
- gyors kiszolgálás
- udvarias és kedves személyzet

Ezek után már csak mosolyogni tudtam a "kajálda sor" büféin, ahol aranyáron ették a népek az állott kolbászt, miközben én az általuk kicsengetett összeg töredékéért jóllaktam a Fehér Lóban.
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Már tartoztam Kanizsának, magamnak meg az életnek azzal, hogy bevizsgáljam egyszer ezt a kávéházat. Nos, ez most végre megtörtént egy kedves barátom társaságában. A kiülős részen töltöttünk vő egy órát. Kellemes a hely, kényelmes a fotel, jó a dekoráció, az egész nagyon igényes. Ezt támasztja alá a kínálat is: hatalmas választék, szép teríték, a kávéhoz hozzák a sütit, vizet, tejszínt és cukrot, ahogy illik.
Finom ebéd (és vacsora) -

Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Amit a Csillagvárról (szerintem) érdemes tudni:
- az adagok hatalmasak (ha nem vagy nagyon éhes, mondj le a levesről a főétel javára)
- nagyon finomak az ételek, ízléses a tálalás
- meglepően olcsó minden
- a pincérek rendkívül kedvesek
- ha nem tudod megenni az összes kaját, amit rendeltél (és nem fogod tudni), simán elcsomagolják neked
- előfordulhat, hogy várni kell az asztalra
- a tányérok és az étlapok nincsenek a legjobb állapotban, de szerencsére minden másban rendkívül erős ez az étterem

És amit még kiemelnék, mert remélem, valahogy eljut hozzá: a pincérnő, aki az asztalunknál kiszolgált, valami emberfeletti lény.
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Sokféle fagyijuk és sütijük van, a hely maga hangulatos, a kiülős részen kényelmesen el lehet fogyasztani az édességeket. Ahogy elnézem, kutyabarát a hely, mert az ajtóhoz közel egy tálka parkol, megtöltve vízzel arra az esetre, ha egy négylábú pont itt szomjazna meg. Én a TúróRudolf névre hallgató tortát próbáltam ki, és abszolút pozitív csalódás volt, hogy nem csinálták túl édesre.
2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Teljesen véletlenül akadtunk rá erre a kis étteremre városnézés közben, de klasszikus jackpot. Otthonos, hangulatos a hely, folyamatosan (de nem erőszakos hangerővel) szól a jóféle háttérzene, az ételek kiválóak, a menü nagyon ötletes, és a Nutellás palacsinta.... verhetetlen. Olyannyira, hogy bumeráng módjára másnap is visszatértünk ide. :)
A legjobb fagyizó -

Puncs Fagyizó Nagykanizsa

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Látszik, hogy nagyon komolyan veszik a "legjobb fagyizóságot" a tulajok. Itt aztán tényleg van mindenféle fagyi, amit csak az ember akarhat. Csavarós, kézműves, édes és savanyú, a megszokott ízek és mindenféle kuriózumok, paleo, cukormentes. . .
Nem éppen zökkenőmentes -

Bujdosó Székely Vendéglő Budapest

2016. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Lehet, hogy nem a megfelelő időpontban találtuk meg egymást az étteremmel, de sajnos nem tudok egyértelműen pozitív tapasztalatot írni. Asztalfoglalással érkeztünk érettségi bankettre. Kapásból azzal kezdték, hogy megpróbáltak minket lebeszélni az általunk jóelőre lefoglalt (kinti) asztaltól azzal a címszóval, hogy egy másik társaság beült oda, de nyugodtan beülhetünk a belső helyiségbe, ott nem fognak minket zavarni.