Vándorka

Vándorka adatlapja

Regisztráció2016.07.20
Utoljára itt2018.07.11

Gyenge 2016. július 26.családjával járt itt
Családdal eldöntöttük, hogy elnézünk Balatonra egy gasztronómiai túrára. A déli partra mentünk, megnéztük az interneten, hogy mely helyeket ajánlják. Délen sokkal kevesebb a különleges étterem/bisztró mint Északon, de egyet azért találtunk, a Palettát. Izgatottan vártam milyen lehet a bazalt burger, a vízikutya, szóval ahogy ők hívják ezeket beachfood.
Kiváló 2016. szeptember 1.családjával járt itt
Nem tudom már hányadszorra járunk itt, de még mindig hozza a kiváló minőséget, nem tudjuk megunni. A kiszolgálás kedves, készséges. Az ételekre nem kell órákat várni, időben elkészülnek, az ízük pedig kifogástalan (a harcsapaprikás túrós csuszával megunhatatlan). Tényleg ajánlom mindenkinek ezt a helyet, mi sem utoljára jártunk az már egyszer biztos.
Szörnyű 2018. július 11.a párjával járt itt
Interneten keresztül kerestem jó street food éttermeket Békéscsabán, mivel imádom az ilyen típusú ételeket. Két éttermet találtam kipróbálásra érdemesnek, ez volt az egyik (sajnos). A belvárostól elég messze található, de úgy gondoltam megéri elmenni egy jó burgerért. Megérkezésünk után kb.