Nádas Vendéglő Balatonfenyves

2025.06.01-ig
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód

Nádas Vendéglő Balatonfenyves vélemények

2022. augusztus 14.barátokkal járt itt
Jól pörög, úgy mennek jól a dolgok, ha a főnök is ott van és dolgozik a csapattal.
Kiváló 2021. július 23.a párjával járt itt
Nagyon finomak az ételek, bőséges mennyiség.Figyelmes ,gyors kiszolgálás. Kellemes hangulat.Szuper hely.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2021. június 29.a párjával járt itt
Az itteni értékelés alapján választottuk az éttermet, bár messze volt a szállástól. Gyalog voltunk, 15 perc. De megérte. Olyan igazi kis-kockás abroszos vendéglő. Gyors és vidám kiszolgálókkal. Elég nagy és finom ételek. Finom limonádé. És készséges válaszok a kérdésekre. Szép környezet. Érdemes volt gyalogolni. Tényleg egy nádas mellett van. Gondolom innen a neve.
Nádas Vendéglő Balatonfenyves - Étel/italNádas Vendéglő Balatonfenyves - Külső képNádas Vendéglő Balatonfenyves - Étel/ital
Kiváló 2020. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos közvetlen a parton egy jó kis játszótérre, a gyerekek is élveztek és nem mellesleg igen ízletes ételekkel.
2017. szeptember 6.egyedül járt itt
Egyszerű felépítésű tipikus balaton-parti büfének néz ki, közvetlenül a balatonfenyvesi szabadstrand mellett. Csak legurul az ember a tó felé a kis utcán, egészen addig, amíg el nem fogy az utca (az aszfalt már korábban elfogyott), és meg is érkeztünk. Népszerű és meglepően jó kis hely, sokféle étellel, hatalmas adagokkal.
Nádas Vendéglő Balatonfenyves - EgyébNádas Vendéglő Balatonfenyves - EgyébNádas Vendéglő Balatonfenyves - Külső képNádas Vendéglő Balatonfenyves - Külső képNádas Vendéglő Balatonfenyves - Külső képNádas Vendéglő Balatonfenyves - EgyébNádas Vendéglő Balatonfenyves - Egyéb