Vigadó Étterem Balatonfenyves
8646 Balatonfenyves, Kölcsey Ferenc u. 10.

Vigadó Étterem Balatonfenyves a térképen

Vigadó Étterem Balatonfenyves vélemények

P.R.J.  TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem megragadt a 70-es, 80-as évekbeli miliőben. Olyan, mintha egy időutazásba csöppent volna az ember. Fa padok, fa asztalok, reklám napernyők, árnyas fák, túlzott választékú étlap, sztenderd pincér egyenruhák, retro felszolgáltálcák, evőeszközök és menzacsészék. Az italomat külön tett jéggel kértem, belerakva kaptam. Bocsánatos bűn, no reklamáció.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
AZ étterem tiszta. A kiszolgálással sem volt semmi gond,figyelmesek voltak a pincérek. Sajnos az ételek már hagynak kivetni valót maguk után. Fetasajttal töltött pulykamellet kértem "friss salátával". Az adaggal nem is lett volna baj,de a pulyka nem volt rendesen átsütve. Borzalmas élmény az,amikor érzem,hogy a hús,még nyers,ehetetlen volt.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatontól kb. 200 méterre van az étterem, érdemes felkeresni ha enni szeretnénk. Minden tekintetben meg voltunk elégedve, mert igazán barátságos, hangulatos, tiszta hely. A kiszolgáló /pincér/ végtelenül kedves, /látszik az ha valaki csak kötelezően az/ segítőkész, rugalmas volt.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfenyvesen és környékén
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 21.080,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2018.05.10. - 2021.05.16.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.31. - 2020.10.31.
Joó-Elite Apartmanok
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.09.15. - 2021.09.30.

Szállodák Balatonfenyves környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatonfenyves
Holiday Hotel Csopak Balatonfenyves
Palace Hotel  Balatonfenyves
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Vigadó Étterem BalatonfenyvesX