bellino
Népszerű író - 25 hasznos szavazat

bellino adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Burger-imádó  •  Édesszájú  •  Csokoholista  •  Tésztakedvelő  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2017.07.31
Utoljára itt2017.08.08

Szörnyű 2017. július 31.a párjával járt itt
2016. nyarára foglaltunk ide szállást a párommal. Még januárban lefoglaltuk és vissza is igazoltak. Meg is érkeztünk a foglalásunk szerinti napon,amikor a kedves recepciós hölgy közölte,hogy nincs is foglalásunk,mert igaz,hogy volt,de ők azt törölték és erről elfelejtette minket értesíteni. (1 hét időtartam).
Kiváló 2017. július 31.a párjával járt itt
Az étterem kíváló. Az ételek isteni finomak,a pincérek nagyon figyelmesek mindenkivel. Csak ajánlani tudom. Az elmult években a kedvenc éttermem lett,olyannyira,hogy minden évben ellátogatunk a településre,hogy itt el fogyaszthassunk valami isteni finom ételt. Ide megéri betérni! ! ! Itt minőségi ételt kap az ember a pénzéért.
Gyenge 2017. július 31.a párjával járt itt
AZ étterem tiszta. A kiszolgálással sem volt semmi gond,figyelmesek voltak a pincérek. Sajnos az ételek már hagynak kivetni valót maguk után. Fetasajttal töltött pulykamellet kértem "friss salátával". Az adaggal nem is lett volna baj,de a pulyka nem volt rendesen átsütve. Borzalmas élmény az,amikor érzem,hogy a hús,még nyers,ehetetlen volt.