Hubertus-Hof Szálloda Balatonfenyves ★★★

Hubertus-Hof Szálloda Balatonfenyves
8646 Balatonfenyves, Nimród u. 1.

Hubertus-Hof Szálloda Balatonfenyves a térképen

varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves személyzet, remek reggeli és tenyésztett-saját marhákból készített fínomságok. Gyönyörű környezetben, csendes helyen és rendkívűl izléses szobákkal - mint egy 5* hotel, csak itt 21 után nincs recepció, de van hatalmas előter a szobának / ez közös/ hűtővel,mirkróval, pohár, tányér, mosogató, stb. Csodálatos park, medence, wellnes, állatok a pressó kávét ingyenesen kaptuk.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Egy véletlen folytán mentünk először ebbe a szállodába, de már 5 éve visszajárunk! Nagyszerűek az ételek, a kiszolgálás is színvonalas, barátként köszöntenek minket minden nyáron. A szobák kicsik, de épp idén fogják teljesen átalakítani a szálloda részt, kíváncsian várjuk, milyen lesz jövőre! A wellness rész nem nagy, de kellemes, rendezett, tiszta!

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
A szállás, szép és tiszta. Az étterem tiszta , jó a kiszolgálás. Az ételek frissek és finomak. A gyerekeknek van játszószoba és sok szabadtéri játék van és jól rájuk lehet látni a kinti éttermi asztaloktól. Ingyenesen igénybe vehető a bicikli a szálláson. A Balaton part itt gyerekbarát és tiszta, bár a szállás nem vízparti. A recepción segítőkészek és kedvesek.

2012. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 29.
Tavaly a véletlen folytán esett a választásunk Balatonfenyvesre. Az interneten kerestem szálláshelyet amikor kidobta a gép. Email, nem kellett 1 órán belül választoltak,milyen szoba és ellátás kínálatuk van a megadott ídőpontra,árrakkal együtt. A 12 éves kisfiúnk jött velünk,a közelben található egy gokart pálya,a hotel udvarán található medence.

Apartman Bella Panzió
Érvényes: 2022.06.21-ig
Caesar Panzió
Pápa
2-4 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egész napos fürdőbelépővel, masszázzsal
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strandbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, wifi internet elérhetőséggel
2021.07.09. - 2021.08.18.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 11.100 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.06.21-ig

Szállodák Balatonfenyves környékén
Hotel Vital Zalakaros
Holiday Hotel Csopak Csopak
Őszi csobbanás (min. 2 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)

BalatonfenyvesX