Jó süti, jó pogácsa

Balaton Klub BalatonföldvárBalaton Klub Balatonföldvár a térképen

2023. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2023. július 31.
A Balaton Klub azon viszonylag ritka helyek egyike, ahol a Tó mellett pacalt lehet kapni. Ezzel együtt nem azt rendeltem náluk, a mákos meggyes sütemény csábítóbbnak tűnt. Remek is volt, ára borsos, 1350 ft, de inkább egy kicsi finom süti drágán, mint egy középszerű, gigantikus olcsón. Kérdeztem, hogy helyben sütik-e mondta a kiszolgáló hölgy, hogy a Hisztéria cukrászdából kapják.
Vettem pár pogácsát is, kifejezetten jók voltak azok is. Az italok zöme kommersz, de tartanak Igazi Csíki Sört is.
Erős négy pont a cukrászda-kávézó részlegre.
Az éttermi szekciót is 4 pontra teszem, ahogy néztem a csévingekben az ételeket. De a pontot arra adjuk, amit kóstoltunk.
Balaton Klub Balatonföldvár - EgyébBalaton Klub Balatonföldvár - EgyébBalaton Klub Balatonföldvár - EgyébBalaton Klub Balatonföldvár - EgyébBalaton Klub Balatonföldvár - EgyébBalaton Klub Balatonföldvár - EgyébBalaton Klub Balatonföldvár - EgyébBalaton Klub Balatonföldvár - EgyébBalaton Klub Balatonföldvár - EgyébBalaton Klub Balatonföldvár - EgyébBalaton Klub Balatonföldvár - EgyébBalaton Klub Balatonföldvár - Egyéb
Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
Kedvező ajánlat