3,9

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Halászkert Étterem Balatonföldvár vélemények

Kiváló 2017. július 29.a párjával járt itt
Este 7 körül érkeztünk. A felszolgáló fiú nagyon kedvesen várta, hogy milyen italt kérünk. Az ital kihozatala után a kiválasztott leves pillanatok alatt megérkezett, illetve még le sem tettük a kanalat már el is vitte a pincér fiú a tányérokat. A 2 személyes tál a leveses tányér elvitele után szinte azonnal megérkezett, frissen, esztétikusan tálalva, hazai ízekkel.
Gyenge 2015. augusztus 8.a párjával járt itt
Kevesen voltak a helyen, a pincér srác kb. Kétpercenként jött érdeklődni, hogy választottunk-e. Üdítőztünk, baracklevet kértem (tele jéggel, és amúgy is vizezve), párocskám light kólája fél literes pet palackban érkezett. Akkor kellett volna lépni, de rendeltünk kaját is. Rántott harcsát rendeltem, nem tudnám megmondani, mit kaptam.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. július 26.családjával járt itt
Kicsit eldugott helyen van. A buszmegállótól mentünk a partra, mikor észrevettünk egy nagy táblát, de elég nehéz volt az alapján, cím nélkül megtalálni, hogy hol van. Halas dolog. . így ki kellett próbálni :). Így azt mondtam, előkerítjük a föld alól is. :)
Fogast kértem, ha minden igaz. . . finom volt, jól átsütve.
Halászkert Étterem Balatonföldvár - EgyébHalászkert Étterem Balatonföldvár - Étel/ital