Gyenge italválaszték, átlagos hekk, jó kiszolgálás

Kilátó Presszó BalatonföldvárKilátó Presszó Balatonföldvár a térképen

Átlagos 2023. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. július 31.
A balatonföldvári Kilátó presszóra a Magyar Konyha Balaton kalauza hívta fel a figyelmem. Nem sajnálom, hogy felgyalogoltam oda, tényleg gyönyörű a kilátás.
Az italfelhozatal teljességgel érdektelen, ultrakommersz nagyipari sörök, a tömények között még egy pálinka sem akad, a borok esetében még ki sincs írva, hogy melyik pincétől valók. Értékeltem, hogy legalább kérdésemre megtudtam.
Egy nem túl nagy darab hekk egy szelet gyenge minőségű ipari kenyérrel 3900 forint, nem tűnt best buynak, inkább az a még belefér kategória. Ittam egy hosszúlépést is száraz fehérborból. A hekk nem volt rossz, kiemelkedő sem.
Tisztes három pont, étel-ital az átlagot hozta semmivel sem többet.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Kilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - EgyébKilátó Presszó Balatonföldvár - Egyéb
Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
Kedvező ajánlat