Platán Étterem Balatonföldvár

Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Platán Étterem Balatonföldvár vélemények

Kiváló 2017. július 31.gyerekekkel járt itt
10 napot töltöttünk Földváron a Jáde Panzióban, ebbe az étterembe voltunk befizetve panziós vacsorára, erre külön panziós étlap van. Bármit választottunk, nagyon finom, friss volt, a személyzet nagyon kedves, figyelmes, az állandó telt ház ellenére sem okozott gondot, hogy a két kis unokámnak kétfelé tálalják a választott ételt.
Gyenge 2017. július 5.a párjával járt itt
2017. ev elejen haromszor is voltam a kivulrol nagyon szepen felujitott Platan etteremben a parommal. Ketszer egy kavera ugrottunk be, egyszer pedig vacsoraztunk. A kavekat mindket alkalommal vissza kellett kuldenem, mert elso alkalommal a forralt tej föle kiült a tejeskavem tetejere (tejhab meg csak mutatoban sem volt a kaven), masodik alkalommal pedig langyos italt kaptam.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2015. július 18.a párjával járt itt
Hangulatos, nagy belső és külső hellyel, kedves pincérekkel és nagy választékkal rendelkeznek. Közel van a Balaton parthoz is. Halas főételeket választottunk, abból egy közepes adagot adtak. Nem mondom, hogy életem rántott fogasa volt, de nagyon szépen tálalták és jó íze is volt. Az árak is elfogadhatóak.