doratoth

doratoth adatlapja

Meglehetősen kritikus, ínyenc, kedvelem a szépet es finom dolgokat.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2017.06.14
Utoljára itt2018.03.21

Gyenge 2017. július 8.a párjával járt itt
Egy pentek delutan ultem be egy gyros talra, mert azt kivantam. Rajtunk kivul 1 vendeg ult a bufe egyik hatso sarkaban. Belepeskor az uzletben ketszer kellett hangosan koszonnom, mert nem volt bent elado. A megrendelestol szamitva az etel viszonylag hamar 'elkeszult', de valoszinu nem is kellett rajta sokat csinalni: a sult krumplit szinte hidegen kaptam, a salatahoz valo kigyouborka helyett felszeletelt savanyu uborka volt a tanyeromon.
Átlagos 2018. március 20.barátokkal járt itt
2018. március 19-en voltam az etteremben vacsorazni. Talan Jozsef nap leven eleg sokan voltak bent, de kaptunk szabad asztalt. Az etlap tobb oldalon sorolta fel az ajanlatokat, a legelson 'az étterem ajanlata' szerepelt, ezek kozul valasztottam a kemenceben sult baranycsulkot tejszines gombaval, piritott burgonyaval.
Átlagos 2017. június 14.a párjával járt itt
Ottjártamkor nem vacsoráztunk, mert nem voltunk éhesek, igy csak 2 búzasört (850 Ft/ü) és 1 Pilsnert (~580 Ft) rendeltünk a párommal. Az utcára néző teraszon az utolsó asztalnál ültünk. A sör a melegben jólesett volna, ha nem langyosan kerül felszolgálásra. A hely amúgy tiszta, az étlap dekoratív, igényes, de vélemenyem szerint túlárazott minden.