Cocomo Cafe Balatonfüred

4,9
11. helyezett
a 103 balatonfüredi étterem közül
Hely jellege
étterem, kávézó - kávéház, bár, vendéglő
Cocomo Cafe Balatonfüred

Szörnyű
4,5Hangulat
4,5Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
82.460 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Cocomo Cafe Balatonfüred vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 371 városban járt márFelfedező - 2507 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26860 feltöltött kép
Kiváló 2023. november 19.egyedül járt itt
A Cocomo egy ritka színvonalas egység, talán csak annyit kritikám lenne, hogy kevés bort mérnek ki decire. A töményitalválaszték eszméletlen, csupa prémium ital, figyelemre méltó a koktélszortiment, még kézműves söröket is tartanak a Fehér Nyúltól. Ottjártam idején, idén áprilisban sajnos utóbbi műfajban nem jeleskedtek, így egy Birra morettit kértem, ami 750 forintba került.
4Hangulat
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Cocomo Cafe Balatonfüred - EgyébCocomo Cafe Balatonfüred - EgyébCocomo Cafe Balatonfüred - EgyébCocomo Cafe Balatonfüred - EgyébCocomo Cafe Balatonfüred - Egyéb
Még több kép (2 db) >>
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 274 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5525 feltöltött kép
Kiváló 2016. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Már a cím is magáért beszél. Igen, bizony hajnali négyig nyitva tart ez a kedves hely. A szállodakomplexum aljában helyezkedik el. A pincérlány nagyon kedves hozzánk, annak ellenére, hogy nem mi vagyunk a "nap fogyasztója". A kubai fehérrumos faládáraban kókuszdiók vannak. Beszélgetés alatt simán ráteszi a lábát a pincérlány.
5Hangulat
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Cocomo Cafe Balatonfüred - BelsőCocomo Cafe Balatonfüred - Külső képCocomo Cafe Balatonfüred - Külső képCocomo Cafe Balatonfüred - BelsőCocomo Cafe Balatonfüred - BelsőCocomo Cafe Balatonfüred - BelsőCocomo Cafe Balatonfüred - Külső képCocomo Cafe Balatonfüred - Külső képCocomo Cafe Balatonfüred - Külső képCocomo Cafe Balatonfüred - Külső képCocomo Cafe Balatonfüred - Külső képCocomo Cafe Balatonfüred - Étlap/itallap
Még több kép (9 db) >>