Csirke-Csülök Ház Balatonfüred

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Csirke-Csülök Ház Balatonfüred vélemények

Szörnyű 2019. június 13.barátokkal járt itt
Van úgy, hogy az ember máshol tölti a hosszú hétvégét. Mi Sárvára utaztunk el, ahol kellemesen töltöttük el 3 napot baráti társasággal. Útban haza felé egy utolsó finom ebédre tértük be a Csirke-Csülök házba, és nagyon sajnálom hogy pont oda tévedtünk. A választék gyenge volt, hiába a bő kinézetű étlap.
Gyenge 2016. augusztus 8.családjával járt itt
A hely a parkolást kivéve nem lenne rossz helyen az épület elfogadható, az étel jó adag de íztelen, a kiszolgálás pocsék. A szomorú az egészben az, hogy ráadásul a tulajdonos szolgált ki minket, vagy ha nem, akkor egy pincértől nagy bátorság tűnik az, hogy munka közben látványosan borozik a [moderálva - a szerk. ] barátaival.
Kiváló 2016. május 8.gyerekekkel járt itt
2015 Szeptemberben másodszor jártunk itt és nem csalódtunk. Kiadós, többszemélyes tálakat kínál az étterem (specialitás), a füstölt csülök ízében a fenyőfa is felfedezhető, érezhetően igazi, helyi füstölésű. A kislányomnak külön elkészítettek kis adag ételt, amit a felszolgáló hamarabb kihozott.
Szörnyű 2015. december 31.a párjával járt itt
Már a parkolásnál kezdődtek a problémák: ha orral beállsz,csak tolatva mehetsz ki,min. 30m,kivilágítatlanul. A vendéglő ajtaja csak épületasztalosok számára nyitható,a többiek erősen segítségre szorulnak. Ezt mi meg is kaptuk egy kissé kapatos pincér személyében. Bejutva lehangoló fényviszonyok és szó szerint kissé hűvös fogadtatás volt,kb.
Szörnyű 2015. október 4. járt itt
Értem én, hogy szeptember meg nem szezon meg kevés vendég, de. . . ! De akkor miért vannak nyitva? Miközben az étlapot böngészem, a felszolgáló odasúgja a fogai között -mintha legalábbis drogot kínált volna-, hogy a kacsát és a libát ma készítettük. Annyira meglepett, hogy még meg is köszöntem.
Szörnyű 2014. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Senkinek nem ajánlom a helyet. Rideg fogadtatás, nem az étterem van a vendégekért. Semmi rugalmasság nincs a felszolgálókban. Nem lehet köretet módosítani egy adott húsételhez, az étlaphoz képest. Ilyen sehol nincs a világon!
Így meg sem kóstoltuk az ételeket. Mielőtt rendeltünk volna, felálltunk és távoztunk. Mindenki messzire kerülje el!
Kiváló 2014. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Jó hangulatú étterem, minőségi ital és ételválasztékkal! A sült malacot ki ne hagyjátok, egyszerűen a legfinomabb, amit eddig ettem! Csak ajánlani tudom a helyet!