Figula Pincészet Balatonfüred

2021.10.31-ig
Club Tihany Hotel
Kérd ajánlatunkat!

Figula Pincészet Balatonfüred vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 274 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5534 feltöltött kép
Kiváló 2018. december 21., kollégákkal járt itt
Minden évben elmegyünk Karácsony előtt évzáró bulizni. Most a balatonfüredi Figula pincészet volt soron. Sándor először bemutatta a pincét, a borkészítés, -tárolás fortélyait, majd számokkal tűzdelve bemutatta a cég volumenét. Ezt követve átfáradtunk a kóstolóterembe és elkezdődött a ceremónia.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Figula Pincészet Balatonfüred - Étel/italFigula Pincészet Balatonfüred - BelsőFigula Pincészet Balatonfüred - BelsőFigula Pincészet Balatonfüred - Külső képFigula Pincészet Balatonfüred - BelsőFigula Pincészet Balatonfüred - BelsőFigula Pincészet Balatonfüred - BelsőFigula Pincészet Balatonfüred - BelsőFigula Pincészet Balatonfüred - BelsőFigula Pincészet Balatonfüred - BelsőFigula Pincészet Balatonfüred - Étel/italFigula Pincészet Balatonfüred - Külső kép
Még több kép (9 db) >>