adriatic: Ebéd a bornapon - Halászkert Étterem Balatonfüred

Halászkert Étterem Balatonfüred értékelése
18. helyezett a 87 balatonfüredi étterem közül

Ebéd a bornapon

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 28.
A borfesztivál alkalmából voltam családommal Balatonfüreden, és a vasárnapi ebédet itt fogyasztottuk el .Az ételek nagyon ízletesek, finomak voltak , és hamar az asztalunkra kerültek . A pincér nagyon készséges volt. Rengeteg pincér leste a vendégek óhaját .Ilyen helyen nagyon szívesen ebédelek máskor is . Nagyon hangulatos a kerthelyiség, az is nagyon szépen ízlésesen be van rendezve .

Ételek / Italok: Kiváló

Halászkert Étterem Balatonfüred
8230 Balatonfüred
Zákonyi utca 3.

2019. augusztus 17.
Egy régi nagy nevű étterem, tulajdonos váltást után. Kívülről retro. Parkolás katasztrofális, ha étkezést követően maradni akarsz 500Ft/óra, a környék parkolóiban olcsóbban is megúszhatod! A terasz fele dohányzó, a másik fele nem, de nem fogsz füst mentes sarkot találni. aki szeret hamutálban...

2018. október 30.
Lenyűgöző, hogy teltház mellett is gyors, precíz és minőségi vendéglátást kaptunk. Az ételek mindíg elkápráztatnak, a pincér gyors, jókedvű és képzett. Többször voltunk már és még leszünk is! Köszönjük.

2018. október 26.
Szombati napon ebédeltünk az étteremben. A nagy tömeggel ellentétben, gyors kiszolgálásban részesültünk. A pincér nagyon kedves és barátságos volt. A rendelt ebéd nagyon ízletes volt és bőséges.Az ebéd gusztusos, szépen tálalt. A tisztaság megfelelő. Ha erre járunk máskor is betérünk ide ebédelni.