Hotel Blaha Lujza Étterme Balatonfüred

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Blaha Lujza Étterme Balatonfüred vélemények

Átlagos 2016. november 30.barátokkal járt itt
Mindig is vonzott, hogy milyen lehet ennek a patinás épületnek az étterme, így egy májusi nap egy baráti társasággal betértünk. A hetvenes években megállt az idő a belsőépítészeti elgondolások tekintetében, amolyan ebédlő szoba hosszú futó szőnyeggel a járólapon, térelválasztók nélkül stílus.
Szörnyű 2016. augusztus 28.a párjával járt itt
Amikor bementünk a recepción senki nem volt. Egyetlen felszolgáló volt, aki megérkezésünk után pár perccel érkezett meg "valahonnan". Az asztalon az abrosz foltos volt. Minősíthetetlen ételt kaptunk. Vajban párolt póréhagymás burgonyát rendeltem rántott hússal. Az egész íztelen volt, a póréhagyma nyers.
Szörnyű 2014. július 26.a párjával járt itt
Rendkivül kellemes környezetben elhelyezkedő étterem. Hangulatos,tiszta környezetben fogadtak bennünket. Nagy meleg miatt ,nyárias ételt fogyasztottunk,mely kissé szegényes összetételü volt. Az izharmóniára senki sem figyelt oda,csak úgy odacsapták a fagyasztott gyümölcsöt a tányérra,punnyadtan,pedig van már friss gyümölcs is.
Kiváló 2013. december 14.barátokkal járt itt
Ehhez az elegáns helyhez illő ételt választottam legutóbbi ott tartózkodásomkor az étteremben. Örömmel vettem, hogy kiválóan elkészített rántott libamájat szolgáltak fel. A barátom is hasonlóan ízletes fogást fogyaszthatott el a konyhafőnök ajánlatával. Összefoglalva; remek ízek, remek kiszolgálás, elegáns, kellemes környezet, tisztaság, rend.