Kredenc Borbisztró Balatonfüred

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Kredenc Borbisztró Balatonfüred vélemények

2020. szeptember 5.egyedül járt itt
Kedves kiszolgálás, jó pizza. Sajnos bent nem lehetett leülni, mert akkor a pincérek maszkot kellett volna hordjanak, végül is megértem őket. Egy Multipla pizzát kértem, amin volt cukkini, padlizsán, olívabogyó, kecskesajt és paradicsomszósz. Korrekt volt a tésztája, a kecskesajtot sütés után morzsolták rá, amit nem bántam.
Kredenc Borbisztró Balatonfüred - Külső képKredenc Borbisztró Balatonfüred - Étlap/itallapKredenc Borbisztró Balatonfüred - Étlap/itallapKredenc Borbisztró Balatonfüred - Étel/italKredenc Borbisztró Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2016. november 30.a párjával járt itt
Friss, újhullámos hely egy patinás utcában, aminek nagyon jót tesz ez a laza, kiülős hely. Ha valaki a strandon csapolt sörök helyett megkóstolná a környékbeli legjobb borokat, akkor szakértő tájékoztatásra is számíthat. A gyerekeknek minőségi szörpök vannak és a nyári limonádé sem marad el.
Kredenc Borbisztró Balatonfüred - BelsőKredenc Borbisztró Balatonfüred - Étlap/itallap
Kiváló 2016. augusztus 23.barátokkal járt itt
Először véletlen estünk be a Kredencbe egy esős tavaszi estén, ebből kifolyólag szinte csak mi ültünk bent először, aztán megjelent a tulaj és azóta visszajáró vendégek vagyunk! :) Nagyszerű zenék, ételek, borok, limonádék, kultúrprogramok várják itt az embert.
Átlagos 2016. július 18.családjával járt itt
Egy délutáni programunk előtt kerestünk egy helyet, ahol kellemesen eltölthetjük a várakozási időt, ahol finom borokat kóstolhatunk. A választék viszonylag jó volt. Borbisztróként arra számítottunk, hogy esetleg lesz olyan lehetőség, hogy egy néhány boros borkóstoló "csomag" is lesz az itallapon, hiszen a hely borszaküzletként is funkcionált.
Ezüst fokozatú értékelőLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2015. december 13.barátokkal járt itt
Egy nagyszerűen megálmodott vendéglátóhely, családi vállalkozás. A hangulata, valamint a kültér és a beltér is nagyon rendben vannak. Óriási italválaszték áll a szomjazó vendég rendelkezésére. Nagy hozzáértéssel van összerakva a borkínálat. Mindig jó, hideg és bubis a fröccs. Ételből nincs sokféle, de az bőven elég és nagyon finom.
Kredenc Borbisztró Balatonfüred - Étel/italKredenc Borbisztró Balatonfüred - Étel/italKredenc Borbisztró Balatonfüred - Külső képKredenc Borbisztró Balatonfüred - Étel/italKredenc Borbisztró Balatonfüred - BelsőKredenc Borbisztró Balatonfüred - BelsőKredenc Borbisztró Balatonfüred - Belső
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 26.a párjával járt itt
Rendszeresen járunk a Kredencbe. Szerintünk kellemes hely, főleg nyár estéken, amikor a kinti asztalokhoz kiülve lehet beszélgetni, hallgatni a zenét, nézni a járókelőket. A helyet a Balaton partjától csak egy utca és házsor választja el, mégsem mennek fel a turisták ebbe a (kórház főbejáratával és a Blaha Étteremmel egy szintben lévő) utcába.