Péklány Kézműves Pékség Balatonfüred

8230 Balatonfüred, Szent István tér 5-7.

Péklány Kézműves Pékség Balatonfüred értékelése

Légy te az első!

Légy az első, aki értékeli ezt a helyet! Értékeléseddel most wellness hétvégét nyerhetsz nyereményjátékunkon.
kávézó - kávéház, pékség

Péklány Kézműves Pékség Balatonfüred vélemények

Balatonfüred

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kovászos kenyér adalék nélkül. Kedves, barátságos kiszolgálás, jó kávé (Julius Meinl), házi lekváros és szörpök, szendvicsek. A diós kenyér például szombaton készül. Minden nap van valami specialitás. Érdemes reggel vagy délelőtt betérni, hogy még biztosan legyen a kedvenc csemegéből, pl. kelt tésztás kakaós csiga. A vajas kifli is itt a legjobb a környéken.
Veszprém
Csopak
Zirc

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretem az ilyen pékségeket! Ők annyira odafigyelnek a vevőre, hogy mindenben, mindenkinek a kedvére tudjanak tenni. Családi vállalkozás és az alkalmazottak sem akárkicsodák. A honlapon pedig úgy szólítanak meg Téged, mint vevőt, illetve vendéget, hogy visszatérjél. Arra is ügyelnek, hogy egészséges termékeket is süssenek.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness központ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Babaház
Bodajk
Akár 1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.14. - 2019.12.31.

Szállodák Balatonfüred környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonfüred
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Húsvét (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

Péklány Kézműves Pékség BalatonfüredX