Chubakka: Retro, de igyekszik - Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred

Retro, de igyekszik

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Az érkezés borzasztóan bonyolult, javasoltam eljövetelkor, hogy a visszaigazolásnál csatoljanak egy térképet, mert info-hiányos minden pláne annak, aki először van itt. (Parkolók, bejárat, stb.megközelítése). Lejegesedett, kritikán aluli autós bejárat és parkoló.
A modern szoba so-so, de az egész helyre egy alapos felújítás ráférne - meg valami illatszerűség a folyosókon.A szoba funkciói rendben voltak, a wellness nagyon jó, külön emiatt foglaltunk ide. Az étterem rendben van, finomak az ízek, változatosak az ételek.
Ami az érkezéskor negatívum volt, azt az étkezéssel és a wellnessel a pozitív oldalra billentették. A személyzet udvarias, sőt a szobába kért reggeli mellé is járt a pezsgő- ezt külföldön már láttuk, jó ötlet.Szóval összességében jó a hely, de igyekezniük kell!

Ennyire tetszett: Átlagos

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred
8230 Balatonfüred
Gyógy tér 1.

2019. augusztus 26.
2 éjszakát töltöttünk el a párommal a szálláshelyen. Közel van a Balaton part és a strand is. A wellness részleg nagyon szuper! A reggeli és a vacsora is bőséges volt.A reggelinél ugyanaz volt mindkét napon az étel. A vacsora változatosabb volt. Az ágyak hangosak voltak. A TV-ben összesen 2...

2019. március 18.
Nagyon elégedettek voltunk férjemmel a szállással, tisztaság, rend volt, a fürdő szép. Félpanziós ellátást vettünk igénybe. A szállodai személyzet kedves, segítőkész. A reggeli svédasztal sokféle péksüteménnyel, a vacsora pedig nagyon változatos és kiváló ételekkel. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2019. február 7.
Általában meg voltunk elégedve. Ami nem tetszett: Későn (21 óra körül) mentünk vacsorázni és egyes ételek hőfoka nem volt már megfelelő, magyarul, langyosak voltak. A vacsora választék is lehetett volna bővebb! A személyzet kedves és segítőkész volt.

Anna Grand Hotel Wine & Vital, Balatonfüred kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 14.051,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-07-16 - 2020-12-23
 - Napi árak
3 nap/2 éjszaka 12.032 - 14.051,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-13 - 2020-12-23
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 24.043,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27