Péter54: Kellemes pihenés az Anna Grand Hotelben - Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred

Kellemes pihenés az Anna Grand Hotelben

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 7.
Általában meg voltunk elégedve.
Ami nem tetszett: Későn (21 óra körül) mentünk vacsorázni és egyes ételek hőfoka nem volt már megfelelő, magyarul, langyosak voltak.
A vacsora választék is lehetett volna bővebb!
A személyzet kedves és segítőkész volt.

Étkezés: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Péter54 felhasználót?    Igen

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred
8230 Balatonfüred
Gyógy tér 1.

2019. augusztus 26.
2 éjszakát töltöttünk el a párommal a szálláshelyen. Közel van a Balaton part és a strand is. A wellness részleg nagyon szuper! A reggeli és a vacsora is bőséges volt.A reggelinél ugyanaz volt mindkét napon az étel. A vacsora változatosabb volt. Az ágyak hangosak voltak. A TV-ben összesen 2...

2019. március 18.
Nagyon elégedettek voltunk férjemmel a szállással, tisztaság, rend volt, a fürdő szép. Félpanziós ellátást vettünk igénybe. A szállodai személyzet kedves, segítőkész. A reggeli svédasztal sokféle péksüteménnyel, a vacsora pedig nagyon változatos és kiváló ételekkel. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2019. január 21.
Az érkezés borzasztóan bonyolult, javasoltam eljövetelkor, hogy a visszaigazolásnál csatoljanak egy térképet, mert info-hiányos minden pláne annak, aki először van itt. (Parkolók, bejárat, stb.megközelítése). Lejegesedett, kritikán aluli autós bejárat és parkoló. A modern szoba so-so, de az...

Anna Grand Hotel Wine & Vital, Balatonfüred kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 14.051,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-07-16 - 2020-12-23
 - Napi árak
3 nap/2 éjszaka 12.032 - 14.051,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-13 - 2020-12-23
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 24.043,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27