kition: Csodás októberi nyárutó - Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred

Csodás októberi nyárutó

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 31. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Október vége felé töltöttünk itt 3 napot, nagyon szép későnyári időnk volt, 20 fok feletti nappali hőmérséklettel. A szálloda központi fekvését kihasználva jókat sétáltunk, októberben nem volt probléma a strand viszonylag távoli volta. Az épület szép, elegáns, stílusos, ősszel kifejezetten jutányos áron pihenhettünk. Ajándék tortaszelettel fogadtak, ami a csomag része volt, az elegáns kávézóban lehetett elfogyasztani. Az ételek a félpanzióban finomak voltak, a választék ízléses, halat, vadat is tartalmazott, a reggelihez pezsgőt is kaptunk. A wellness részleg megfelelő nagyságú, a nagyobb számú vendég mellett sem volt túlzsúfolt. A szoba kényelmes, funkcionális, szép nagy belmagassága volt, a televízióban lehetett volna több magyar csatorna, főleg a sportcsatornák hiányoztak. Jó szívvel ajánljuk mindenkinek ezt a csodás, 200 éves szállodát.

Szeretnéd követni kition felhasználót?    Igen

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred
8230 Balatonfüred
Gyógy tér 1.

2019. augusztus 26.
2 éjszakát töltöttünk el a párommal a szálláshelyen. Közel van a Balaton part és a strand is. A wellness részleg nagyon szuper! A reggeli és a vacsora is bőséges volt.A reggelinél ugyanaz volt mindkét napon az étel. A vacsora változatosabb volt. Az ágyak hangosak voltak. A TV-ben összesen 2...

2019. március 18.
Nagyon elégedettek voltunk férjemmel a szállással, tisztaság, rend volt, a fürdő szép. Félpanziós ellátást vettünk igénybe. A szállodai személyzet kedves, segítőkész. A reggeli svédasztal sokféle péksüteménnyel, a vacsora pedig nagyon változatos és kiváló ételekkel. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2019. február 7.
Általában meg voltunk elégedve. Ami nem tetszett: Későn (21 óra körül) mentünk vacsorázni és egyes ételek hőfoka nem volt már megfelelő, magyarul, langyosak voltak. A vacsora választék is lehetett volna bővebb! A személyzet kedves és segítőkész volt.

Anna Grand Hotel Wine & Vital, Balatonfüred kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 12.325 - 13.303,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-07-16 - 2020-12-23
 - Napi árak
3 nap/2 éjszaka 11.709 - 13.303,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-19 - 2020-12-23
 - Szilveszter - asztalfoglalás az Anna Grand Hotel Dísztermének előterében (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 60.755,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02