Annagrand Wellnes: Szuper wellnes 4 napban - Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred

Szuper wellnes 4 napban

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Gyönyörű helyen, igényes szállodában voltunk. Nagyon nagy rend, tisztaság, udvarias, segítőkész személyzet, kiszolgálás, nagyszerű, sokoldalú szolgáltatások.
Szerintem még vissza fogunk menni.

Szeretnéd követni Annagrand Wellnes felhasználót?    Igen

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred
8230 Balatonfüred
Gyógy tér 1.

2020. március 17.
Remekül éreztük magunkat. Meg voltunk elégedve mindennel. Jó volt az elhelyezés, tisztaság volt. Személyzet kedves volt. Szeretnénk máskor is ott pihenni. Remélem lesz még rá lehetőségünk.

2020. január 27.
A hotel irodalomtörténeti szempontból (is) igen fontos helyszín, ahol kimagasló költőink-íróink megpihentek egykoron s melyet szépen megőriztek az utókornak. Nagyon kellemes környezetben található, és teljes értékű wellness ill. gasztronómiai hétvégét képes ajánlani.

2019. december 28.
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve, így a személyzettel, a szolgáltatásokkal és az étkezéssel. Egy kifogásunk volt, s ez a szobánk elhelyzkedése, amely az új szárnyban volt, annak is a legvégében és két különböző, egymástól nagy távolságra lévő lifttel volt megközelíthető. Idő kellett,...

Anna Grand Hotel Wine & Vital, Balatonfüred kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes nyárindító pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-01 - 2020-07-17
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 16.454 - 45.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-07-16 - 2020-12-20
 - Téli relax (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.475 - 15.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, bowling kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-05 - 2020-07-21