Realista: Jó szálloda, kis hibákkal - Aura Hotel Balatonfüred

Aura Hotel Balatonfüred értékelése
14. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül

Jó szálloda, kis hibákkal

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 21.
Új, modern és a maga nemében szép is.
Nagyon ügyelnek a tisztaságra. A személyzet minden fronton udvarias, készséges.
Az étterem elegáns, az ételek jó minőségüek. A hidegbüfé reggel és este is tartalmaz halakat, ami máshol kevés helyen található meg! A frissen készülő meleg reggeli és vacsora-fogások finomak és szépen vannak tálalva.Az italok drágák, a legolcsóbb borból is 500 ft felett adnak 1 dl-t.
A wellness szép, de úszásra alkalmas vízfelület nincs (nyáron sem)!Furcsa, hogy a medencetérben nincs falióra?
A szoba elegáns, a fekvőhely kitűnő, de több kisebb-nagyobb hiba is van: egyszintű polcok vannak, de nincs egy éjjeli"szekrény" fiók, vagy második polc az intimebb dolgainknak; a mosdónál nincs szappantartó, a kagylót körülvevő polc fekete(?), minden csepp víz piszoknak hat rajta; modern elektromos szárító van, de kicsi - 2 köntös, 2 törölköző, fürdőruhák nem férnek együtt és más sincs ahová tegyük; hangulatos rejtett fények vannak, de a tükrök előtt álló nincs megfelelően megvilágítva; kevés magyarnyelvű tv-csatorna van.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Realista felhasználót?    Igen

Aura Hotel Balatonfüred
8230 Balatonfüred
Munkácsy Mihály u. 5.

2019. november 14.
Tökéletes hely a kikapcsolódásra. Első osztályú éttermi szolgáltatás, a wellness részleg felszereltsége elegendő. Közel van a központhoz, de mégis csendes helyen.

2019. május 25.
Az „ittjártam” értékelése alapján jutottam ide. Csupa jót írtak róla, gondoltam megnézem. Jó: Foglalás+visszajelzés+becsekkolás gyorsan ment. Ajándékbekészítés a szobába. (Pezsgő, csoki, virág, ajándék masszázs, tea kupon) A szoba nagy, szobahűtőben ingyen víz. A szobában vár a...

2019. március 6.
Szinte már égetőnek éreztem magamban, hogy ezt a helyet ki kell egyszer próbálni. Na, aztán lehetőség is adódott februárban egy hétvégi kiruccanásra. Hát ez egy szuper szálloda. Láttatok már valaha valahol ásványvíz lapot? Na itt az is van (Aqua card). Különleges, máshol nem kapható ásványvizeket...

Aura Hotel, Balatonfüred kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes előfoglalási ár - teljes előrefizetéssel
2 nap/1 éjszaka 17.875 - 38.028,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021-02-02 - 2021-12-23
 - Kedvezményes ár - teljes előrefizetéssel
3 nap/2 éjszaka 23.308,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021-02-02 - 2021-03-14
 - November 1. (min. 1 éj)
2 nap/1 éjszaka 25.932,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-10-29 - 2021-11-01