Aura Hotel Balatonfüred ★★★★

Aura Hotel Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Munkácsy Mihály u. 5.

Aura Hotel Balatonfüred a térképen

grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
Szinte már égetőnek éreztem magamban, hogy ezt a helyet ki kell egyszer próbálni. Na, aztán lehetőség is adódott februárban egy hétvégi kiruccanásra. Hát ez egy szuper szálloda. Láttatok már valaha valahol ásványvíz lapot? Na itt az is van (Aqua card). Különleges, máshol nem kapható ásványvizeket kóstolhatunk. A konyhája véleményem szerint megüti az ötcsillagos szintet is.
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
A hotel jól megközelíthető, korszerű , jól felszerelt. A tisztaság tökéletes mind a szobákban, mind a medencéknél. A személyzet csak motivált,fiatalokból áll, akik udvariasak, kedvesek és értik a dolgukat. Igen, van ilyen :) . A konyha és az étkeztetés profi, választékos és bőséges . A tálalás és a terítés ízléses.
Válasz az értékelésre - 2019. február 14.
Kedves Albert!

Nagy örömünkre szolgál hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük szépen értékelését, illetve köszönjük hogy tapasztalataikat megosztotta a többi utazóval. Sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is az Aura Hotelbe. Üdvözlettel Balatonfüredről az Aura Hotel Team

expert TOP szállásértékelő
2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy neten felbukkanó hirdetésben olvastam először a hotelről, körülnéztem a holnapjukon és gondoltam, ide érdemes lenne eljönni. A hotel épületét könnyű megközelíteni, parkolni a sorompóval elválasztott őrzött részen díj ellenében vagy oldalt, az utcai parkolóban díjmentesen lehet. A bejelentkezés gyors volt, minden információt megkaptunk.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek 3 napot töltöttünk az Aurában.
A hotel minden igényt kielégít.
Új, modern, kényelmes, tiszta hotel, figyelmes profi személyzettel.
Különleges finom ételek és italok.
A wellness részleg nagyon jó, a saját strand a medencével tökéletes, amihez hozzájárul a remek zene.
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
2017. október 23.-i hétvégén jártunk a szállodában, ennek ellenére nem volt érezhető sehol (étterem, wellness) a tumultus. A szoba tágas és tiszta volt. A wellness - a rossz idő ellenére is - nem volt zsúfolt. Jó minőségű, ízletes ételek a reggelinél és a vacsoránál is(remélem nem csak a hosszú hétvége miatt). Tervezzük a visszatérést.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először is leszögezném, hogy nagyon örülök, hogy itt tölthettem 3 éjszakát, tényleg jó választás. A szálloda nagyon szép és tiszta. A személyzet igazán barátságos (átlagon felüli), szemmel láthatóan minden apróságra odafigyelnek, hogy tökéletes legyen a pihenés. Az étel remek volt (bár ez ízlésfüggő lehet, de nekem nagyon bejött).

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 26.
A vèlemènyemet èpítő szándékkal teszem! A szobában szükséges lenne minden sport csatornára. A reggeli és a vacsora lehetne nagyvonalúbb!!!! Tisztelettel: Doszpoth Sándor
Válasz az értékelésre - 2018. március 12.
Kedves Sándor!

Nagy örömünkre szolgál hogy kikapcsolódásuk helyszínéül szállodánkat választották. Köszönjük szépen értékelését, számunkra kiemelten fontos Vendégeink visszajelzése. Sajnáljuk hogy a nem voltak maradéktalanul megelégedve az étkezések színvonalával, Séfünk és Csapata igyekszik minden Vendégünk elvárásainak megfelelni.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21.
A bejelentkezés néhány percet vett igénybe a tágas előtérben. Üdvözlő itallal fogadtak amit kényelmes körülmények között fogyaszthattunk el. A szálloda tiszta, a személyzet kedves és szolgálatkész. Az étterem kínálata pazar. Az ételek rendkívül ízletesek. A szálloda egyszóval: profi
Válasz az értékelésre - 2018. február 25.
Kedves János!

Nagyon szépen köszönjük visszajelzését, valamint külön köszönjük hogy maximális pontszámra értékelte szállodánk szolgáltatásait. Nagy örömünkre szolgál hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Elismerését természetesen Kollégáink felé is továbbítottuk. Reméljük a jövőben ismételten lesz alkalmunk Vendégeink között köszönteni Önöket.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
3 éjszakát töltöttünk el itt a párommal. A hotelba belépve csodás illat és igényes berendezés fogadott. Nagyon szép minden. A személyzet nagyon figyelmes és kedves. Lesik minden kívánságát a vendégeknek. A wellness is szuper. Nagyon jól éreztük magunkat. Remélem visszatérünk még! Csak ajánlani tudom.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
A legfinomabb vacsorák és reggelik az eddigi, hasonló jellegű szállodák közül, pazar gasztronómiai élményben volt részünk. Kedves személyzet, modern és igényes berendezés.
Válasz az értékelésre - 2018. február 4.
Tisztelt Dr. Adorján Csaba!

Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük értékelését, örülünk, hogy szállodánk szolgáltatásaival elégedettek voltak. Elismerését természetesen továbbítottuk Kollégáink felé. Reméljük a jövőben ismételten lesz alkalmunk Vendégeink között köszönteni Önöket.

Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 20.815 - 41.630,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, romantikus bekészítéssel, aquabárral, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.02-ig
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 19.214 - 22.416,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.06.03-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.500 - 26.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 21.135 - 41.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.160 - 17.575,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.190,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.04.22-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Érvényes: 2020.04.20-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Hotel Pallone
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.20. - 2019.10.26.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 11.025,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, kerékpár kölcsönzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 33.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.22-ig

Szállodák Balatonfüred környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Frissítő tavasz (min. 2 éj)

BalatonfüredX