Aura Hotel Balatonfüred ★★★★

Aura Hotel Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Munkácsy Mihály u. 5.

Aura Hotel Balatonfüred a térképen

Aura Hotel Balatonfüred

Aura Hotel Balatonfüred vélemények

expert TOP szállásértékelő
2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
Egy neten felbukkanó hirdetésben olvastam először a hotelről, körülnéztem a holnapjukon és gondoltam, ide érdemes lenne eljönni. A hotel épületét könnyű megközelíteni, parkolni a sorompóval elválasztott őrzött részen díj ellenében vagy oldalt, az utcai parkolóban díjmentesen lehet. A bejelentkezés gyors volt, minden információt megkaptunk.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek 3 napot töltöttünk az Aurában.
A hotel minden igényt kielégít.
Új, modern, kényelmes, tiszta hotel, figyelmes profi személyzettel.
Különleges finom ételek és italok.
A wellness részleg nagyon jó, a saját strand a medencével tökéletes, amihez hozzájárul a remek zene.
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek.

Csipkerózsika TOP szállásértékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
2017. október 23.-i hétvégén jártunk a szállodában, ennek ellenére nem volt érezhető sehol (étterem, wellness) a tumultus. A szoba tágas és tiszta volt. A wellness - a rossz idő ellenére is - nem volt zsúfolt. Jó minőségű, ízletes ételek a reggelinél és a vacsoránál is(remélem nem csak a hosszú hétvége miatt). Tervezzük a visszatérést.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először is leszögezném, hogy nagyon örülök, hogy itt tölthettem 3 éjszakát, tényleg jó választás. A szálloda nagyon szép és tiszta. A személyzet igazán barátságos (átlagon felüli), szemmel láthatóan minden apróságra odafigyelnek, hogy tökéletes legyen a pihenés. Az étel remek volt (bár ez ízlésfüggő lehet, de nekem nagyon bejött).

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 26.
A vèlemènyemet èpítő szándékkal teszem! A szobában szükséges lenne minden sport csatornára. A reggeli és a vacsora lehetne nagyvonalúbb!!!! Tisztelettel: Doszpoth Sándor
Válasz az értékelésre - 2018. március 12.
Kedves Sándor!

Nagy örömünkre szolgál hogy kikapcsolódásuk helyszínéül szállodánkat választották. Köszönjük szépen értékelését, számunkra kiemelten fontos Vendégeink visszajelzése. Sajnáljuk hogy a nem voltak maradéktalanul megelégedve az étkezések színvonalával, Séfünk és Csapata igyekszik minden Vendégünk elvárásainak megfelelni.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21.
A bejelentkezés néhány percet vett igénybe a tágas előtérben. Üdvözlő itallal fogadtak amit kényelmes körülmények között fogyaszthattunk el. A szálloda tiszta, a személyzet kedves és szolgálatkész. Az étterem kínálata pazar. Az ételek rendkívül ízletesek. A szálloda egyszóval: profi
Válasz az értékelésre - 2018. február 25.
Kedves János!

Nagyon szépen köszönjük visszajelzését, valamint külön köszönjük hogy maximális pontszámra értékelte szállodánk szolgáltatásait. Nagy örömünkre szolgál hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Elismerését természetesen Kollégáink felé is továbbítottuk. Reméljük a jövőben ismételten lesz alkalmunk Vendégeink között köszönteni Önöket.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
3 éjszakát töltöttünk el itt a párommal. A hotelba belépve csodás illat és igényes berendezés fogadott. Nagyon szép minden. A személyzet nagyon figyelmes és kedves. Lesik minden kívánságát a vendégeknek. A wellness is szuper. Nagyon jól éreztük magunkat. Remélem visszatérünk még! Csak ajánlani tudom.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
A legfinomabb vacsorák és reggelik az eddigi, hasonló jellegű szállodák közül, pazar gasztronómiai élményben volt részünk. Kedves személyzet, modern és igényes berendezés.
Válasz az értékelésre - 2018. február 4.
Tisztelt Dr. Adorján Csaba!

Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük értékelését, örülünk, hogy szállodánk szolgáltatásaival elégedettek voltak. Elismerését természetesen továbbítottuk Kollégáink felé. Reméljük a jövőben ismételten lesz alkalmunk Vendégeink között köszönteni Önöket.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Szűken tudom jellemezni a hotelt,mivel minden tökéletes volt vendéglátós és sokat wellness-ezős szemmel! ! ! a személyzet kedvességét,udvariasságát bármelyik tulajdonos,vezető,megirígyelné,az biztos. az épület,a szobák kialakítása és tisztasága is tökéletes. az ételek? -pazar,élmény az étkezés. aki chaffingek összeturkálásához szokott,nem az ő helye a meleg ételek tányérszervíze miatt!
Válasz az értékelésre - 2018. január 20.
Tisztelt Hölgyem!

Nagy örömünkre szolgál hogy szállodánk szolgáltatásaival maximálisan elégedettek voltak. Elismerését természetesen Kollégáink felé is továbbítottuk. Reméljük hogy a jövőben ismételten lesz alkalmunk Vendégeink között köszönteni Önöket. Sok szeretettel várjuk Önöket az Aura Hotelbe. Üdvözlettel: Aura Hotel Balatonfüred

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Szép, új, magas színvonalú szálloda. Nagyon jó az elhelyezkedése, bár balatoni panorámája nincs, csendes helyen van, kb. 1 percre a sétánytól. A hotelben mindössze negyven szoba található, nincs tömeg, sem az étkezéseknél, sem a wellness részben. A szoba elég tágas, nagyon kedves gesztus az aqua bár, és a tisztaságra sem lehet panasz.

Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.689 - 26.534,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 10.400 - 23.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.02-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 11.050 - 12.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 18.976 - 36.986,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Pallone
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.11.10.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 7.050,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 46.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.02.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Téli álom árak (min. 2 éj)
Mikulás-hétvége Döbröntén (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

BalatonfüredX