Aura Hotel Balatonfüred ★★★★

Aura Hotel Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Munkácsy Mihály u. 5.

Aura Hotel Balatonfüred a térképen

Aura Hotel Balatonfüred képei

Aura Hotel Balatonfüred

Aura Hotel Balatonfüred vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Tökéletes hely a kikapcsolódásra. Első osztályú éttermi szolgáltatás, a wellness részleg felszereltsége elegendő. Közel van a központhoz, de mégis csendes helyen.

stupek TOP szállásértékelő
stupek TOP étteremértékelő
stupek TOP egyébhely értékelő
stupek TOP fotófeltöltő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az „ittjártam” értékelése alapján jutottam ide. Csupa jót írtak róla, gondoltam megnézem. Jó: Foglalás+visszajelzés+becsekkolás gyorsan ment. Ajándékbekészítés a szobába. (Pezsgő, csoki, virág, ajándék masszázs, tea kupon) A szoba nagy, szobahűtőben ingyen víz. A szobában vár a köntös és a wellness törölköző.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szinte már égetőnek éreztem magamban, hogy ezt a helyet ki kell egyszer próbálni. Na, aztán lehetőség is adódott februárban egy hétvégi kiruccanásra. Hát ez egy szuper szálloda. Láttatok már valaha valahol ásványvíz lapot? Na itt az is van (Aqua card). Különleges, máshol nem kapható ásványvizeket kóstolhatunk. A konyhája véleményem szerint megüti az ötcsillagos szintet is.
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
A hotel jól megközelíthető, korszerű , jól felszerelt. A tisztaság tökéletes mind a szobákban, mind a medencéknél. A személyzet csak motivált,fiatalokból áll, akik udvariasak, kedvesek és értik a dolgukat. Igen, van ilyen :) . A konyha és az étkeztetés profi, választékos és bőséges . A tálalás és a terítés ízléses.
Válasz az értékelésre - 2019. február 14.
Kedves Albert!

Nagy örömünkre szolgál hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük szépen értékelését, illetve köszönjük hogy tapasztalataikat megosztotta a többi utazóval. Sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is az Aura Hotelbe. Üdvözlettel Balatonfüredről az Aura Hotel Team

expert TOP szállásértékelő
2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8. - 5 látogató hasznosnak vélte
Egy neten felbukkanó hirdetésben olvastam először a hotelről, körülnéztem a holnapjukon és gondoltam, ide érdemes lenne eljönni. A hotel épületét könnyű megközelíteni, parkolni a sorompóval elválasztott őrzött részen díj ellenében vagy oldalt, az utcai parkolóban díjmentesen lehet. A bejelentkezés gyors volt, minden információt megkaptunk.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek 3 napot töltöttünk az Aurában.
A hotel minden igényt kielégít.
Új, modern, kényelmes, tiszta hotel, figyelmes profi személyzettel.
Különleges finom ételek és italok.
A wellness részleg nagyon jó, a saját strand a medencével tökéletes, amihez hozzájárul a remek zene.
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
2017. október 23.-i hétvégén jártunk a szállodában, ennek ellenére nem volt érezhető sehol (étterem, wellness) a tumultus. A szoba tágas és tiszta volt. A wellness - a rossz idő ellenére is - nem volt zsúfolt. Jó minőségű, ízletes ételek a reggelinél és a vacsoránál is(remélem nem csak a hosszú hétvége miatt). Tervezzük a visszatérést.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először is leszögezném, hogy nagyon örülök, hogy itt tölthettem 3 éjszakát, tényleg jó választás. A szálloda nagyon szép és tiszta. A személyzet igazán barátságos (átlagon felüli), szemmel láthatóan minden apróságra odafigyelnek, hogy tökéletes legyen a pihenés. Az étel remek volt (bár ez ízlésfüggő lehet, de nekem nagyon bejött).

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 26.
A vèlemènyemet èpítő szándékkal teszem! A szobában szükséges lenne minden sport csatornára. A reggeli és a vacsora lehetne nagyvonalúbb!!!! Tisztelettel: Doszpoth Sándor
Válasz az értékelésre - 2018. március 12.
Kedves Sándor!

Nagy örömünkre szolgál hogy kikapcsolódásuk helyszínéül szállodánkat választották. Köszönjük szépen értékelését, számunkra kiemelten fontos Vendégeink visszajelzése. Sajnáljuk hogy a nem voltak maradéktalanul megelégedve az étkezések színvonalával, Séfünk és Csapata igyekszik minden Vendégünk elvárásainak megfelelni.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21.
A bejelentkezés néhány percet vett igénybe a tágas előtérben. Üdvözlő itallal fogadtak amit kényelmes körülmények között fogyaszthattunk el. A szálloda tiszta, a személyzet kedves és szolgálatkész. Az étterem kínálata pazar. Az ételek rendkívül ízletesek. A szálloda egyszóval: profi
Válasz az értékelésre - 2018. február 25.
Kedves János!

Nagyon szépen köszönjük visszajelzését, valamint külön köszönjük hogy maximális pontszámra értékelte szállodánk szolgáltatásait. Nagy örömünkre szolgál hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Elismerését természetesen Kollégáink felé is továbbítottuk. Reméljük a jövőben ismételten lesz alkalmunk Vendégeink között köszönteni Önöket.

Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.612 - 21.923,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.930 - 34.878,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.28-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.641,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borvacsorával, wellness-részleg használattal, Wi-F internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, zenés programmal, Lázár Chef élményvacsorájával, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti wellness-szel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 15.030,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 21.093 - 24.248,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.01-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.19-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 12.540 - 23.580,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.08.31.
Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.160 - 35.460,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.08.31.
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.19-ig
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.612 - 19.930,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.12-ig

Szállodák Balatonfüred környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

BalatonfüredX