Babi Vendégház Balatonfüred

Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Babi Vendégház Balatonfüred vélemények

Kiváló 2018. május 10.barátokkal járt itt
Barátokkal és családdal érkeztünk egy koncertre.
Kifogástalanul tiszta, modern, kényelmes szállás ,elég nagy szoba és fürdőszoba, szép kerti környezet, kedves tulaj . Parkolási lehetőség az udvarban.
Felszerelt közös konyha.
A reggeli bár nem olcsó de pazar mind a kínálat mind a minőség, még a nyáron mi mindenképp szeretnénk visszajönni . A barátaink is osztották a nézetünket.
Kiváló 2017. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Sajnos csak 1 éjszakát sikerült itt töltenünk ,szívesen maradtunk volna még. Nagyon elégedettek voltunk mindennel,a szobák szépek és tiszták . Az emeletes ágynak nagyon örültek a gyerekek. A légkondi nagyon jól jött a nagy melegben. . A svédasztalos reggelit is ajánlom mindenkinek. Parkolás az udvarban . A szállásadók kedvesek és segítőkészek. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2014. február 7.gyerekekkel járt itt
1 éjszakára kerestünk szállást Balatonfüreden. A nagy szállodákon kívül kevés hely van nyitva télen, így esett a választásunk erre a panzióra. Korai érkezésünket előre jeleztük, a szoba felfűtve várt minket. A tulaj kedvesen fogadott minket. A berendezés kissé régimódi (lelakott), ugyanakkor mindenhol tisztaság volt. A központ 10-15 perc séta.