UneFemme

UneFemme adatlapja

Regisztráció2015.12.27
Utoljára itt2018.05.10

Szörnyű 2015. december 27.gyerekekkel járt itt
Ajánlották az éttermet , hát megpróbáltuk kipróbálni. . . mivel gyerekek is voltak a társaságban meg mertem kérdezni -esetleg pizza van -e , bár ez görög étterem(magyar ételek ugyanis pl halászlé volt az étlapon). A pincér nagy hangon oktatott ki a többi vendég előtt hogy tudom e hova jöttem ez görög étterem, kicsit sem volt kedves, kicsit sem volt diszkrét.
Kiváló 2016. március 7.gyerekekkel járt itt
Az egyik családtagunk talált rá erre a kis étteremre, azóta ha csak tehetjük valamennyiönknek a családból erre kanyarodik az utunk a Balaton táján.
Rendkívül finomak főleg a hal ételek, frissek , a kiszolgálás udvarias...egy hátrány...van h sokat kell várni asztalra!-de ez is csak azt mutatja sokan elégedettek az étteremmel
Gyenge 2017. február 14.gyerekekkel járt itt
Annyi szép fotót és ezzel szemben olyan gyenge minősítéseket találtunk erről a helyről a neten ,hogy szerettem volna magam meggyőzödni ezért adtunk egy sanszot. . . de a kommentek nem tévedtek. Az éttermet próbáltuk ki azzal a céllal ha beválik itt foglalunk szobát.