Akadémia Hotel Balatonfüred ★★★★

Akadémia Hotel Balatonfüred
Akadémia Hotel BalatonfüredAkadémia Hotel Balatonfüred
Akadémia Hotel BalatonfüredAkadémia Hotel Balatonfüred

Az Akadémia Hotel legnépszerűbb csomagjai

Akadémia Hotel Balatonfüred - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2025.09.01-ig
Akadémia Hotel Balatonfüred - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Akadémia Hotel Balatonfüred vélemények

Gyenge 2018. január 4.a párjával járt itt
A személyzet fantasztikus! A szálloda mindentől messze van! A szállodai szoba nem 4 csillagos, olcsó bútorok, a szekrénybe nem fér be egy ruha, mert olyan rövid. Az ajtók és ablakok nem szigeteltek, tehát hallod hogy a folyosón beszélgetnek. Étkezés, ha nem nyitásra mész, akkor nem jut étel. Választék egy 3 csillagosban is bövebb.
Kiváló 2017. december 25.gyerekekkel járt itt
Az őszi szünetben voltunk Balatonfüreden a fiammal az Akadémia Hotelben. A hotel nagyon modern, szép és igényes. A szoba tágas és kényelmes, tiszta. Kedves volt a személyzet, nagyon figyelmesek :) Kellemes a közvetlen átjárás az uszodába. Az étteremben bőséges a választék reggelinél és vacsoránál egyaránt.
Kiváló 2017. december 18.gyerekekkel járt itt
Öten vettünk részt egy hétvégi 2 éjszakás programon a Hotelben. Minden nagyon tetszett és meg voltunk elégedve vele. A személyzet és az étkezés az kiváló volt. Egy kicsit a fűtés hangos zaja zavart éjszakánként, meg a folyosók érdekes "illata". Az uszodai szolgáltatás remek volt.
Kiváló 2017. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Szuper kis hotel!Nagyon kedves személyzet,tisztaság mindenhol.Az ételek finomak,változatosak,gyermekek részére is szuper!Szobák gyönyörűen berendezve,kényelmes ágy!
Csodás hétvége volt!Köszönjük!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Átlagos 2017. július 30.a párjával járt itt
Sajnos nekünk nem jött be ez az új, modern 4 csillagos hotel. Igaz kedvezményes (jó? ) áron mehettünk 4 napra, az alig megnyílt hotelbe. Bár ne tettük volna! Egész idő alatt bosszankodtunk, s alig vártuk, hogy elmehessünk innen. Jó messze a központtól található, a nyári nagy melegben nem kellemes a séta innen.
Akadémia Hotel Balatonfüred - EgyébAkadémia Hotel Balatonfüred - Külső képAkadémia Hotel Balatonfüred - BelsőAkadémia Hotel Balatonfüred - Külső képAkadémia Hotel Balatonfüred - VendéglátásAkadémia Hotel Balatonfüred - VendéglátásAkadémia Hotel Balatonfüred - VendéglátásAkadémia Hotel Balatonfüred - SzobákAkadémia Hotel Balatonfüred - SzobákAkadémia Hotel Balatonfüred - Külső képAkadémia Hotel Balatonfüred - SzobákAkadémia Hotel Balatonfüred - BelsőAkadémia Hotel Balatonfüred - BelsőAkadémia Hotel Balatonfüred - EgyébAkadémia Hotel Balatonfüred - Wellness
Kiváló 2017. július 14.gyerekekkel járt itt
A szálloda önmagában szuper! Igényes, tiszta, kényelmes. A személyzet is nagyon kedves volt. Egyetlen negatívum, hogy sétálva(különösen kisgyerekkel) eléggé messze van a strandfürdő ill. a sétány. A tetőterasz nagyon jó! A 1. 5 éves kisfiam imádott szaladgálni a füves részen.
Kiváló 2017. július 9.a párjával járt itt
Nagyon szép, új szállás közvetlen a Balatonfüredi uszoda mellett,átjárással. Tágas szép szobák,erkéllyel,minibárral,fürdőköpennyel. Tökéletes tisztaság,és első osztályú svédasztalos reggelit és vacsorát kaptunk. Én csak a wifit találtam a szobában gyengének. Minden tökéletes volt,ha legközelebb erre járunk,ismét itt szállunk meg. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Akadémia Hotel Balatonfüred - SzobákAkadémia Hotel Balatonfüred - BelsőAkadémia Hotel Balatonfüred - SzobákAkadémia Hotel Balatonfüred - SzobákAkadémia Hotel Balatonfüred - SzobákAkadémia Hotel Balatonfüred - SzobákAkadémia Hotel Balatonfüred - Külső kép
Akadémia Hotel Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredHorváth Mihály u. 66.
• fedett úszómedence • szauna • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár