Szilvicske: Remek pár nap az Annabella hotelben. - Hotel Annabella Balatonfüred

Hotel Annabella Balatonfüred értékelése
24. helyezett a 104 balatonfüredi szállás közül

Remek pár nap az Annabella hotelben.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Köszönöm "Szállásvadász",hogy segített a szobák foglalásában.Kellemesen éreztük magunkat a hotelben.Szolgáltatások és az ételek kitünőek voltak.
A tisztaságról viszont említést kell tennem.Egyáltalán nem volt kitakarítva a 243-as szoba.Porszívózni,"toalettett fertőtleníteni",port törölni abszolút elfelejtettek.Az ilyen alapvető,de rendkívül fontos dolgokra oda kellene figyelni!Üzenném a hauskeeping számára,nézzék meg alaposan a törölközőket,mielőtt tisztákat cserélnek!Szépen összehajtogatva is óriási lyuk tátongott a fürdőlepedőn,hipószaggal dúsítva.Kérem,ha elhasználódott,dobják ki!

Személyzet: Átlagos
Tisztaság: Szörnyű
Kényelem (szoba): Átlagos

Szeretnéd követni Szilvicske felhasználót?    Igen

Hotel Annabella Balatonfüred
8230 Balatonfüred
Deák Ferenc u. 25.

2019. szeptember 17.
Kényelmes, jól felszerelt, extrákkal ellátott hely! A vízparti saját strandrész további kényelemet biztosított, bár kicsit sűrűn voltak a szállodavendégek a hely nagyságához képest! Az étteremi választék rendkívül széles, és megbirkózott a személyzet az üdülők nagy számával is! A szobák kicsit...

2019. augusztus 16.
A szoba, a pótággyal már nagyon zsúfolt volt. Kevés volt az épületben a lift, étkezések idején perceket kellett várni üres liftre. A vacsora nem volt elég változatos és többször volt túl zsíros.

2019. július 29.
Nagyon elégedett voltam mindennel: a klímás, tiszta szobával, a Balatonhoz rendkívül közeli elhelyezkedéssel, az ellátással. Külön szeretném kihangsúlyozni a személyzet kiváló munkáját! Azt a hatalmas csapatmunkát, a háttérmunkát, amivel Ők biztosították számunkra, vendégek számára azt a...

Hotel Annabella, Balatonfüred kiemelt csomagajánlatai
 - Félpénzes akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 13.440,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-16 - 2019-10-05
 - Balatoni pihenés előfoglalással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 10.800 - 13.248,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-16 - 2019-10-05
 - Balatoni pihenés az Annabellában - Ingyenes lemondás (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 14.720,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-16 - 2019-10-06