Csak a szálloda elhelyezkedése megfelelő

Danubius Hotel Annabella BalatonfüredDanubius Hotel Annabella Balatonfüred a térképen

Gyenge 2022. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. július 21.
Július közepén töltöttünk el 3 éjszakát itt a férjemmel. Sajnos inkább csak azt tudom írni, mi a negatívum.
Az idő itt megállt ebben a szállodában kb 20 évvel ezelőtt...A folyosókon kopott, foltos szőnyegek, az ajtók szintén. A fürdőszoba katasztrófa! Az ágyon a matrac olyan kényelmetlen, hogy 2 nap után fáradtabban keltem, mint ahogy feküdtem.
A wellness részlegnek nevezett vmi inkább csak egy medence, és pont. Sehol egy virág, az ide-oda kitett fehér műanyag kukák, benne túlméretezett színes zsákokkal illúzió rombolók.
A reggeli mindhárom nap ugyan az volt, de teljesen! Amit sikerült kivennem fonott kalács szeletet, kb 4 napos lehett olyan száraz volt, az uborkaleves üvegből nem jött ki az ital, stb. A teraszon kint reggelizve, vacsorázva a térkő folyamatosan tele volt oda hordott falevelekkel, lefújt szalvétával, néha azért össze lehette volna söprögetni.
Vacsoránál vadászni kellet egy pincért, hogy szóljunk neki, innánk valamit.
Pozitívumként említeném a bárban dolgozó középkorú hölgyet, és a srácot, ők topon voltak, míg a fiataloknak van még mit tanulni. Pl. hideg sört ne meleg pohárba csapoljon!
Kijelentkezéskor gyorsan ment minden, még arra sem volt idő, hogy egyáltalán megkérdezzék, minden rendben volt-e, hogy éreztük magunkat, illetve a ki chekkolás után el is fordult az úr akinél fizettünk, mi köszöntünk el, ő már erre nem is válaszolt, ott sem volt.
Ennek a szállodának kb csak az elhelyezkedése ami pozitívum, mást nem tudok mondani.
Személyzet:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Kényelem:Gyenge
Szolgáltatások:Gyenge
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:Kiváló
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - BelsőDanubius Hotel Annabella Balatonfüred - Medence/kert

Danubius Hotel Annabella további értékelései

2023.10.08a párjával
Nagyon jól éreztuk magunkat, az ido is kedvezett, biztos még visszajovunk, a reggelik és a vacsorák mennyei jók voltak, boségesek és borzasztó nagy választék volt a terítéken, imádtam mindig újdonsággal leptek meg bennunket.A furdoszoba kicsit már régies, talán felújitásra vár, zuhanyzó jobb...
2023.10.03gyerekekkel
A szálloda nagyon klassz helyen van, árnyékos parkolóval a kocsinknak és saját kinti-benti medencével. Értékelem a nyugati udvart, ahol biztonságban tudhattam a játszótéren a gyermekeket, de néhány klassz street-workout elemen a felnőttek is mozoghattak kedvükre. Az ételek mindig finomak és...
2023.10.02a párjával
A Tagore sétány néhány lépésre található, fedezzétek fel történetét és keressétek meg az általa, illetve más hírességek által ültetett fákat! Változatos reggeli és vacsora, mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételeket, ingyenes italfogyasztás. A szállodának saját strandja van, mely...

A Danubius Hotel Annabella legnépszerűbb csomagjai

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon (min. 2 éj)
Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással (min. 3 éj)
Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
04.22-09.12.