Hotel Tagore Balatonfüred ★★★

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Hotel Tagore Balatonfüred vélemények

Kiváló 2020. július 30.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése, a tisztaság, a finom reggeli, a parkolási lehetöség az udvaron tökéletes volt. (nem tetszett, hogy reggelinél hiányzott egy-két asztalról az abrosz)
Szerencsénkre nem a legnagyobb höségben nyaraltunk Balatonfüreden, mert a klíma nagyon hiányzott volna, elviselhetetlen höség lett volna a szállodában.
Kiváló 2018. szeptember 15.családjával járt itt
A szalloda kozponti elhelyezkedese miatt kivalo. Mi 2legteru szobaban voltunk,igy kulon,de megis egyutt a csalad. Felpanzios ellatasunk volt,az etel minosege kielegito,elegendo. Amit hianyoltam,hogy az etteremben nem vasarolhato ital a vacsorahoz ill. hogy nincsenek teritok az asztalon. Ilyennel meg nem talalkoztam!
Tisztasag megfelelo. Amit fizettem,azt kaptam,sot tobbet! Par ejszakara mernem ajanlani masoknak is.
2015. szeptember 3.a párjával járt itt
A hotelben 5 napot töltöttünk el a párommal. A kivetni valónk elsősorban a mini konyha hiánya volt a szobában, kényelmesebb lett volna, ha egy kis mosdó vár ránk. Viszont az egyetlen negatívumot számunkra ez jelentette, a szoba rendben volt, a mosdó tiszta, bár a meleg víz lassan, de legalább jött.
Átlagos 2013. szeptember 3.a párjával járt itt
2012-ben töltöttünk pár napot a hotelben. Mindennel meg voltunk elégedve, kivéve a szoba tisztasága. Kicsit hangyás volt. A félpanzió nem volt rossz, de lehetett volna jobb is. Az elhelyezkedése kiváló, mert pár lépésnyire van a Tagore sétánytól és a strandtól. Este sokat lehet sétálni a közelben.