Anikó1965

Anikó1965 adatlapja

Regisztráció2014.08.16
Utoljára itt2020.07.30

Szörnyű 2014. augusztus 16.a párjával járt itt
Hát sok szállodában jártunk, de ilyen fogadtatást sehol nem tapasztaltunk. Tudjuk, hogy a szállodát 14. 00 órától lehet elfoglalni,de eddig mindehova hamarabb beengedtek. Érkezésünkkor a recepciós szőke hölgy nem túl kedvesen kijelentette, hogy leghamarabb 13. 00 órakor tud szobát adni, értettük is, és akkor mentünk vissza.
Kiváló 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Már több szállodában megfordultunk Magyarországon, úgy érzem most találtuk meg a legjobbat. Nagyon szép, tiszta, tágas erkélyes szobát kaptunk, szép fürdőszobával, nagyon tetszett a világítás, ugyanúgy az éttermi részben és a szálloda előtt is. Központi elhelyezkedése, parkolási lehetőség a mélygarázsban is tökéletes.
2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Elégedettek voltunk, a szálloda és udvara nagyon szép, hátránya hogy a környéke lepusztult, a központ nagyon messze van, az ingyenes kerékpárkölcsönzés tetszett, a zárt parkoló is, a reggeli olyan volt, mint bármely más szállodában, a wellnessz részleg így augusztusban túlzsúfolt volt, a kinti medence hideg, délután két óra előtt még véletlenül sem engednek be.