Balatonfüred és környéke

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Korona Panzió Balatonfüred vélemények

Átlagos 2017. augusztus 11.a párjával járt itt
Ami tetszett: A Panzióvezető nagyon kedves,segítőkész volt. A szállásunk tiszta volt. Ami nem tetszett:A hirdetéssel ellentétben a strand majd másfél km volt a közelihez képest. A fürdőszobában hangyák masíroztak,a zuhanyban annyi víznyomás volt hogy alig lehetett használni.
Korona Panzió Balatonfüred - Külső képKorona Panzió Balatonfüred - Szobák
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Átlagos 2016. február 22.a párjával járt itt
Mivel késve kerestünk szállást az aug. 20-ai hosszú hétvégére már csak ezt találtuk Balatonfüreden. Korai volt az örömünk, hogy sikerült szállást foglalni. Kezdődött azzal, hogy úgy hirdetik a panziót, hogy a központban van közel a vízparthoz. Ehhez képest nekünk jóval feljebb adtak szobát az apartman házukban, így minden nap 1 órát gyalogolhattunk a partra majd vissza.
Kiváló 2014. október 12.gyerekekkel járt itt
Későn kezdtünk nyaralóhelyet keresni, véletlenül akadtunk a panzióra. Nem bántuk meg. Tiszta, kellemes környezet, a vendéglátók kedvessége (Főleg a főnök úré. ) példamutató. A svédasztalos reggeli teljesen szuper volt. A klíma és a TV is működött, ami már meglepő, olyan sok helyen találkoztunk nem működő készülékekkel.