Szabó Imre

Szabó Imre adatlapja

Regisztráció2014.06.18
Utoljára itt2018.05.23

Átlagos 2014. július 26.a párjával járt itt
A feleségemmel vettük igénybe a szálloda szolgáltatásait. Ma hagytuk el a szállodát. A szoba szép és tiszta volt. Szúnyogháló sehol sem volt. Szúnyogok annál inkább! A falak véknyak,a szomszéd ébresztőére reggel 6-kor mi is felébredtünk,sajnos.
Felhasználó fényképei:
Holiday Hotel Csopak Csopak - Holiday Hotel Csopak Csopak - Holiday Hotel Csopak Csopak - Holiday Hotel Csopak Csopak -
Átlagos 2017. augusztus 11.a párjával járt itt
Ami tetszett: A Panzióvezető nagyon kedves,segítőkész volt. A szállásunk tiszta volt. Ami nem tetszett:A hirdetéssel ellentétben a strand majd másfél km volt a közelihez képest. A fürdőszobában hangyák masíroztak,a zuhanyban annyi víznyomás volt hogy alig lehetett használni.
Korona Panzió Balatonfüred - Korona Panzió Balatonfüred -
Kiváló 2014. június 18.családjával járt itt
3éve voltunk ebben a szállodában. Nagyon tetszett,a személyzet udvarias,segítőkész. A tisztaság első rangú,folyamatos a takarítás. A szoba kényelmes nagyon szép,akár csak a fürdőszobájuk. Az étkezés szép éttermükben zajlott,ami bőséges és nagyon finom volt. kilátás nagyon szép,este is érdemes szétnézni,sétálni.
Felhasználó fényképei:
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd -