Royal Villa Balatonfüred

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Royal Villa Balatonfüred vélemények

Kiváló 2018. július 10.a párjával járt itt
Szép épület a Balaton északi partjának legnagyobb városában! Tökéletes szállás, tiszta szobák, erkély, kilátás a Balatonra, légkondi, síkképernyős TV, ingyenes WIFI többféle szoba variáció. Az árak kedvezőek mind szállás, mind étkezés terén. A felszolgálás kiváló, kedves, illemtudó a pincér. A konyha is szintén tökéletes, csak ajánlani tudom! :)
Royal Villa Balatonfüred - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. május 3.a párjával járt itt
Egy utolsó pillanatos foglalás eredményeképp szálltunk meg itt 4 éjszakát. Füreden gyorsan fogynak a szállások, szezonban már gyakorlatilag lehetetlen szabad hotelt/apartmant találni. Így annak ellenére, hogy már a képekről láttuk, hogy nem ez lesz álmaink szállása, lefoglaltuk, hiszen örültünk, hogy találtunk egy apartmant.
Szörnyű 2014. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Sötét, dohos, kiábrándító szoba. Mocskos szőnyeg, padló. Flegma, kek stílusú tulaj, soha nem megyünk vissza. Csendes környezetben található, ezért pihenni lehet. Nem mondhatnám drágának a helyet, de azt gondolom, hogy a tisztaság nem árhoz kötött. Véleményünk tehát lesújtó, a gyermekeim is megborzongva emlékeznek vissza az ott töltött néhány napra.