4,8

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Szirén Büfé Balatonfűzfő vélemények

Kiváló 2022. június 25.gyerekekkel járt itt
Mi már 10 éve idejárunk, a minőség változatlan, tiszta, nagyon finom, a 9 éves kisfiam is feltétel nélkül csak itt eszi meg a lángost, ami világbajnok. A kiszolgálás szuper, a lányok kedvesek, gyorsak, minden kérést teljesítenek, csak hogy a vendég jól érezze magát es finomat egyen.
Kiváló 2021. július 28.barátokkal járt itt
Még mindig itt a legjobb a lángos a strandon, aki teheti kóstolja meg. Nem tocsog az olajban, jó a tésztája. Nagy és változatos a választék. Nekem a zöldséges lángos a kedvencem. Gyors, barátságos, udvarias a kiszolgálás. Ha strandon járunk mindig ezt a büfét választjuk. A tisztaság kifogástalan.
Kiváló 2021. július 5.családjával járt itt
Siófokról megyünk át a családommal minden nyáron többször is mert elégedettek vagyunk mindennel itt, mert tudjuk ,hogy nem fogunk csalódni semmiben sem. A kiszolgálás gyors, udvarias , barátságos, vendégorientált,érték-ár arány megfelelő, a választék nagy és változatos ,tökéletes. A sajtos-tejfölös -lilahagymás lángosuk csillagos 6-os. A tisztaság is kifogástalan.
Kiváló 2021. május 26.barátokkal járt itt
13 éve járok, járunk a Szirén büfében étkezni, ha a Balaton északi részének másik várossában vagyunk akkor is ellátogatunk a büféhez enni visszünk a barátainkat is. Nekik is minden alkalommal tetszet. Sajnos az idén én nem tudok menni, de a barátnőim mennek. Kivánom, hogy sokáig ilyen szorgalommal,szeretettel tudjanak a lányok a vendégek szolgálatára állni.
Kiváló 2021. május 18.családjával járt itt
Balatoni panoráma,egyszerű finom ételek,gyors és udvarias kiszolgálás. . .
Szeretem ezt a Balatonparti kis Bűfét,melynek neve Szirén
Ha strandra megyek mindig megláttogatom ezt a helyet. . . Fővenyfűrdő strandján található. . fedett és nyitott kerthelyiséggel rendelkezi. . . és fantasztikusa Lángossuk,aki teheti kostolja meg,nem fogja megbánni.
Kiváló 2021. május 17.családjával járt itt
Gyors, kedves kiszolgálás. A legfinomabb lángos kapható, amit valaha ettem. Nem tocsog az olajban, tökéletes a tésztája. Nagy választék van az ízesítések között is. Zöldséges lángos fantasztikus ötlet. Gyros tál, hekk hal is isteni, ajánlom mindenkinek a helyet. A tisztaság is kifogástalan. Mi biztosan visszajáró vendégek leszünk.
2018. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A szezon közepén (augusztus hónap eleje) szembesültünk a számunkra nagyon kellemetlen felirattal, hogy "palacsinta elfogyott". Kérdezem én, hogy milyen kereskedői vénákkal rendelkezik a büfé tulajdonosa? Elfogyott valamelyik alapanyag (liszt, tej, tojás, stb), vagy nincs rá alkalmazott? A Szirén büfének a lángos mellet a palacsinta volt a fő ételprofilja. Szomorú! !
Szirén Büfé Balatonfűzfő - Külső képSzirén Büfé Balatonfűzfő - Külső képSzirén Büfé Balatonfűzfő - Külső képSzirén Büfé Balatonfűzfő - Külső kép